mirraco option '09

A

Adrenaturex

Misafir
arkadaslar bende mirraco option 2009 modeli var biliosun street uzerine peki pedal geri geri donmemesi icin gereken disli sonradan mı alınıyor orjinalde varmı bide tekerleklerimle ilgili bir sorum olcak onu foto yukleyip gene bu konuda paylascagım

Scudo

rane

Aktif Üye
Tepki
11
Kardeşim pedal geri geri dönmemesi için derken neyi kastettin?

Muhammet48

Aktif Üye
Tepki
122
dostum pedalı geri cevirdiğinde geri gitmesi die bişey yok sadece geri geri giderken adamlar pedalları döndürüor =) Ve Contra pedal dişli war pedalı geri yaptığında bisiklet duruor yani geri geri fren sistemi gibi bişey =) ( bildiğim kadarıyla )

sol1tude

Üye
Tepki
39
Arkadaşın anlatmak istediği, bisiklet geri geri giderken pedallarda geri geriye dönüyo ve bunu engellemenin yolu var mı? demek istemiş sanırım??

Tolgahan_07

Aktif Üye
Tepki
81
Hmmm. Evet videoda görmüştüm adam geri geri giderken pedal çevirmiyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Pedalın dönmesini engelleyen ''freecoster'' optionda yok,street bmxlerinin hiç birinde yok streetlerde kaset göbek vardır anca.;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
geri geri giderken pedalların geri dönmemesini istiyosan freecoster alman gerek optionda yok sonradan alman gereken bi parca ;)

Tepki
4
Normal bir arka göbek freecoaster'a dönüştürülebiliyor fakat her göbek için mümkün mü bilemiyorum. İçini açıp bazı parçaları çıkarman gerekiyor-ustalık isteyen bi iş. Bu şekilde bi dönüştürme yaptığın zaman da pedalda pek de hoş olmayan bir boşluk oluşuyor....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
normal bi freecoster da da pedala ilk basıldıgı vakit bi boşluk oluyo fakat ondan sonra boşluk falan kalmıyor normal şekilde işliyo ilk başlar insan biraz boşa basabilir fakat bi süre sonra alışır sadece ilk pedallamada olan bişey zaten ama kendi normal arka gobeginin üzerinde oynayarak bi freecoster yaparsanız bilemiyorum nasil olur rastlamadım ben

Tolgahan_07

Aktif Üye
Tepki
81
http://www.khebikes.com/cms/images/stories/_street/parts/hubs/reverse/slider/reverse_1.jpg

A

Adrenaturex

Misafir
arkadaslar bide mirraco option on ve arka teker nasıl benimkinde on taraf dişli arka teker dis yok

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
evet kardeşim bende mirraco option 09 kullanıyorum. ön teker snafunun sanford modeli arka teker ise yine snafu markasının sterly modelidir. bisikletin standardında böyle çıkar. ve bisikletinin ayrıntılı olarak özelliklerini görmek istiyorsan üreticinin web sitesinde herşey en ince detayına kadar yazılı.

A

Adrenaturex

Misafir
alıskanlık meselesi ama free costerla bugun bir omer adı arkadasımın bmxini surdum cok bosluk oluyor

mxceyn

Aktif Üye
Tepki
19
ayberkciim benım bmxde o kadarbosluk yok en fazla yarım santım?? bence sen nasıl algılamak ıstedıysen ole surdun ??kı frecoaster gobek kullanan herkez bılırkı oda normal bı bosluk payı bilmem anlatabildim mi kardesim bi ara yanıma gelde göstereyim ok kardesim

mxceyn

Aktif Üye
Tepki
19
@Gokhan ATAMAL

dostum öle bişey warmı bilmiorum ama bence olsaydı yapanlar frecoaster a 100 euro yada daha fazla weren arkadaslar war onlar yapardı ole bı sey olsa dıye dusunuyorum ben ama sana da saygım war gormus olabılırsın

EmyJhan

Aktif Üye
Tepki
50
Freecouster Die bişey var onun sayesinde oluo şey :d