Mio Cyclo 105 Uygun Fiyatlı Gps

Scudo

harun t

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Lapierre
@Kahveci107
ürünü inceledim timexin aynısı sadece dışı farklı başka cin sitelerinde de başka modeller daha görmüştüm bunun gibi
Buy Genuine Gssport GB-580P GPS Bike Cycling Computer Speedometer - Black + Orange

mio cyclo kutu içeriğinde kalp sensoru çıkmıyo
timex 75 dolar hem daha ucuz hemde kalp sensoru var
su konuyu ınceleyin
Timex Ironman Cycle Trainer 2.0 Bike Computer - BisikletForum
Timex Ironman Cycle Trainer 2 0 Bike Computer w GPS Heart Rate Monitor T5K615 | eBay
ayrıca timexi kendimde kullanıyorum tavsiye ederim

Dosyalar

Kahveci

Daimi Üye
Tepki
309
İsim
Cem Kahveci
Bisiklet
Carraro
@harun tınas Timex'in bu ürününü biliyorum, hatta ilk olarak bu ürünü almayı düşünüyordum fakat Türkiye'ye kargosuyla birlikte 117 doların altında bulamadım Timex'i ne yazık ki. 75 dolara Timex bulsam kesinlikle başka ürüne bakmam. :) (gönderdiğiniz ilanın kargo hariç fiyatı 75 dolar, Amerika'dan gelen ürünlerde de kargo pek tuzlu oluyor. Fakat yine de satıcıyla iletişime geçip Türkiye için kargo bedeli girmesini isteyeceğim.)

Timex'i aklıma yatan fiyata bulmadığım için farklı ürün arayışına girdim, Mio'nun kalp sensörü olmaması benim için sorun değil çünkü Timex'i de alsam kalp sensörünü kullanmayı düşünmüyorum.

Baktığım cihazlarda gps ve ant+ uyumu olması birinci önceliğim, çünkü hız ve kadans sensörü bağlayarak kullanacağım. 200 tl bütçe ayırdım gps cihazı için, bunu geçmeyi pek düşünmüyorum çünkü aslında telefon yeterli oluyor, biraz keyfi bir alım olacak bu.

Kahveci

Daimi Üye
Tepki
309
İsim
Cem Kahveci
Bisiklet
Carraro
@harun tınas Satıcıya mesaj attıktan sonra farkettim ki ürün bitmiş. :) Neyse araştırmaya devam, teşekkürler cevaplarınız için.

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
826
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
@rata Garmin 200 sadece gps olarak işinizi görecektir. Ayrıca HR ve Kadans takamıyorsunuz. Almışken en ant+ destekli bir cihaz almak mantıklı.

rata

Üye
Tepki
55
Bisiklet
Salcano
@Hüseyin Gündoğdu Haklısınız. Başlık uygun fiyatlı gps destekli bir cihaz olduğu için yazmıştım. Timex 2.0 mantıklı idi ancak fiyatları yükselmiş.

• Beğen
Tepkiler: Max Torque

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.781
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Bryton 20 E 38 Euro. Bike24 - Bryton Rider 20 E GPS Cycling Computer - white

Siyahı ise 42 Euro. Ben aldım 1 kere kullanma fırsatım oldu gayet iyi gibi.

İlk kez geçen hafta ormanlık alanda yaptığımız tur sırasında kullandım.
Mountain Bike Ride Profile | MTB Turu - At Yaylası near Bolu | Times and Records | Strava

Garmin 200'ün aksine ANT+ uyumlu cihazlarla da çalışıyor.

Edit: Bir de aliexpress'ten 27 dolara ant+ ve bluetooth'lu bir nabız bandı aldım. Telefonla 5 koşudur kullanıyorum gayet kaliteli. Hafta sonu Bryton ile de deneyeceğim.
Run Profile | Akşam Koşusu - SAU Stadyum 6 near Sakarya | Times and Records | Strava

Kahveci

Daimi Üye
Tepki
309
İsim
Cem Kahveci
Bisiklet
Carraro
@Oğuzhan Y.

Bu cihazda auto-stop özelliği olmadığından bahsetmiş bir kullanıcı, doğru mudur?[/URL]

Yukarı Alt