Minik BİR AŞK HİKAYESİ...

nazz

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Kadın her sabah olduğu gibi o günde beyaz degneği ve el yordami ile otobüse binmişti.
Şöför : Soldan üçüncü sira bos hanimefendi, dedi.
Kadin 32 yasinda güzel bir bayandi ve esi oldukça yakisikli bir hava subayi idi. Bundan birkaç ay önce yanlis bir teshis sonucu gerçeklestirilen ameliyatla gözlerini kaybetmisti genç kadin ve asla göremeyecekti.
Kocasi ameliyattan sonra aci gerçegi ögrenince yikilmis ve kendi kendine bir söz vermisti. Asla karisini yalniz birakmayacak, ona sonuna kadar destek olacak, kendi ayaklari üzerinde durana kadar cesaret verecekti.
Günler geçiyordu. Kadin her geçen gün kendini daha kötü hissediyor, çok sevdigi kocasina yük oldugunu düsünüyordu. Esinin bu içine kapanik,karamsar hali kocayi çok üzüyordu. Bir an önce bir seyler yapmasi gerekiyordu, karisi günden güne kendi içine kapanik dünyasinda kayboluyordu.
Bütün gün düsündü koca nasil yardim edebilirim güzeller güzeli esime. Birden aklina esinin eski isi geldi. Geri dönmesini isteyecekti. Ama bunu ona nasil söyleyecekti, çünkü artik çok kirilgan ve nesesizdi. Bütün cesaretini toplayarak aksam karisina konuyu acti.
Karisi dehsetle gözlerini acti.Ben bunu nasil yaparim ben körüm, diye bagirdi.
Kocasi ona destek olacagini her sabah ise onu kendisinin birakacagini ve aksam alacagini ve ona çok güvendigini söyledi. Çünkü esini taniyordu ve bunu basarabilecegini biliyordu.
Kadin büyük bir umutsuzlukla kabul etti çünkü esini çok seviyordu ve onu kirmak istemiyordu.
Her sabah esini isine birakiyor ve aksamlari aliyordu fedakar koca. Günler böyle ilerledi karisi eskisinden biraz daha iyiydi. Fakat kocasi daha fazlasini istiyordu , kendisine söz vermisti sonuna kadar gidecekti.
Aksam karisina: Artik ise kendin gidip gelmelisin, dedi,. Kadin sasirmisti. Bunu asla yapamayacagini söyledi. Kocasi israr edince onu yine kiramadi ve bütün cesaretini topladi bunu kendisi de istiyordu ama o kadar güveni yoktu.
Sabahlari kadin artik otobüs duragina kendisi gidiyor, otobüsüne biniyor ve otobüsten inerek isine gidebiliyordu ..
Günler günleri kovaladi hiçbir problem yoktu. Yine bir gün otobüse binerken, soför :
- Sizi kiskaniyorum, hanimefendi dedi.
Kadin kendisine söylenip söylenmedigini anlayamadan, neden , diye sordu.
Soför, - Çünkü her sabah sizin arkanizdan bir hava subayi genç adam otobüse biniyor ve bütün yol boyunca sevgi ile size bakiyor, otobüsten indikten sonra yesil isikta yolun karsisina geçmenizi bekliyor siz binaya girdikten sonra arkanizdan öpücük yollayip size her gün sevgiyle el salliyor , dedi."

Scudo

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
bu hikayeyi daha önce okumuştum çok etkileyici ama kalmadı böyle aşklar artık:)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Süper bir hikaye. Gerçekten gözlerim doldu. Böyle bir aşk yaşamak ayrıcalık olsa gerek.
Ben böyle hikayelere dayanamıyorum ya... :( :( :(

Paylaşım için teşekkürler...

Sevgiler...:(

• Beğen
Tepkiler: Cemowski

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Gerçekten güzel bir hikaye,paylaşım için teşekkurler...

• Beğen

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Sevgi böyle bir şey işte fedakarlık gerektirir anlayana tabiki !!,paylaşımınız için teşekkür ederim elinize sağlık..

Şu zaman da çok şeyler garip ve bolca saçmalıklar duyuyorum o yüzden biraz daha kendimi sevgiden soğutuyorum desem yalan olmaz,herkesin başından bir takım olaylar geçmiştir ama ben artık yoruldum desem yeridir.Böyle sevgilere ulaşmak dileği ile...;)

hulyaars

Forum Demirbaşı
Tepki
222
çok hoş bir hikaye ama böylesine aşkları heleki fedakarlıkları ancak hikayelerde okuyabiliyoruz.teşekkürler

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
iki kardeştir
umut-kader
insanı yaşama
bağlı eder.
nazcım kaderin güzel olsun
umudunda böyle aşklar olsun
ama rica ediyorum
bir daha böyle hikayeler koyma
belkide bir umut kalmıştır başkalarının aklında

sevginle kal teşekkürler naz

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
hayatta fedakar olmak çok önemli sevgi nelere kadirdir diye boşa söylememişler çok güzel hikaye :)