Minibüsün çarptığı bisikletli kız öldü :(

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
--------------------------------------------------------------------------------

AA- Adapazarı'nda müşteri servisinin çarpması sonucu ağır yaralanan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bisiklet Takımı sporcusu Betül Çoşan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Yeni yerleşim bölgesi Aziz Duran Bulvarı'nda takım arkadaşlarıyla birlikte antrenman yaptığı sırada Sebahattin Öztürk yönetimindeki 54 EU 470 plakalı müşteri servisinin çarpması sonucu ağır yaralanan Betül Çoşan, tedavi gördüğü Yenikent Devlet Hastanesinde öldü.

gerçekten çok üzüldüm arkadaşlar yakınlarına başsağlığı diliyoruz :(:(:(

Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Allah ailesine ve yakınlarına sabır versin..
Bisiklet camiası olarak başımız sağolsun... :( :( :(

Murat PEKER

Daimi Üye
Tepki
125
Allah ailesine sabır versin....bir minübüs terörü daha

Akrep_Kral

Üye
Tepki
33
allah rahmet eylesin diyorum bendd ailesine ve yakınlarına sabırlar. ölünün arkasından konuşulmaz ama galiba kafasında kask yoktu öyle tahmin ediyorum. kafasında kask olsaydı belki hayatta olurdu.

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
hocam ölen kız sakarya bisiklet takımındaymış bu kadar cahil olamaz bence kaskda olsa kaderden kaçılmaz

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Ölen kardeşimize Allahtan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dilerim.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
:mad: valla minibüsçüye sadece bela okuyor ölen arkadaşımızın ailesine buradan baş sağlığı diliyorum...:boese157: :(

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Allah ailesine sabır versin :(.
Kask konusunda bence kasksız olamaz çünkü ciddi bir sporcu bunun ne anlama geldiğinin farkındadır.
Allah rahmet eylesin, mübarek ayın arifesinde ölmüş, mekanı cennet olsun...

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
allah rahmet etsin insallah mekanı cennet olur,ve diyorumkı bu ulkeyi yoneten kisiler bu ulasımda 7.sınıf dunya ulkelerınde olan mınubus olayına bır son getirriler cunku degıl bısıkletle arabayla bıle gıderken mavıyesıl otobuslerle mınubusler ozellıkle kendılerı harıc kımseyı yolda tutmak ıstemıyorlar,illede kullanılacaksa bu tasıtlar o zaman kullanan kısılerde yuksek okul sart kosulması gerek cunku traktorden ınıp mınıbus kullananlar cok var,rahmetlının aılesı umarımkı davacı olmustur gercı davacı olsa ne olacakkı 40 gun sonra dısarı cıkıp yenıden baska bır aılenın ısıgını sondurecek.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
inanamıyorum ya çok üzüldüm allah sabır verin tüm yakınlarına offff bu dolmuşcular çektigimiz ney sizden ya :-( :-(

Tepki
21
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
bu millet ne zaman bisikletçilere saygı duymaya başlayacak ne zaman anlayacaklar bizlerinde yolda gitme hakkının olduğunu

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Allah rahmet eylesin..Ailesine ve tüm bisiklet sevenlere başsağlığı diliyorum..

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Allah rahmet eylesin:( bu ulkenin minibusculerle basi dertte:(

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Allah, eğer bir şey veriyorsa "AKIL, MANTIK, " versin.
Listeyi doğru düzgün hastane, acil yardım hizmetlerini gönüllü olarak yapacak gerçek insanlar, düzgün planlanmış şehirler, hata yapanı affetmeyecek bir adalet sistemi vs. vs. diye uzatabilirsiniz....

bikerboy

Üye
Tepki
21
cehalet bir insanın daha haytını bitirdi. bir değil daha fazla aslında allah yakınlarına sabır versin. trafik terörü bu ülkenin bence en büyük sorunu...

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
işte bu yüzden istanbulu terkedip kendimi anadolunun araçtrafiği en az olan ilçelerinden birine atacam ,,bu benim yemiinim :S zaten o minibüs şöforü benim yanımda vursaydı ben o şöförü öldürürdüm kesinlikle sinirimden

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
bu haberi sabahın köründe okudum moralman cöktüm allah ailesine sabır versin ve diyorumki arkadaşlar biraz daha dikkatli kullanalım

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar benimde adapazrındayken antreman için kullandığım ayrıca yenikent merkezindeki evime ulaşım için bisikletle sürekli kullanmak mecburiyetindede olduğum bu otoban genişliğindeki yolda kendini bisiklete adamış bu genç sporcu kardeşimin acı kaybına sebep olan haynava diyecek bişey bulamasken, Ailesi yakınları ve bütün bisiklet severlere başınız saolsun demek istiyorum

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.