mini mini tatlı tatlı gezintimiz

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Ben neredeyse her hafta sonu alıp başımı gittiğimden oğlum baba benide götür dedi.Ama o akıllı bir adamdı henüz ve şartları vardı, düz bir parkur olacaktı. ağaçlı çiçekli olacaktı. Bende botanik parkına gitmeyi düşündüm çünkü daha önce gitmeme rağmen gezmemiştim. Eğlenceli gezimiz den sonra yanındaki hayvanat bahçesinide ziyaret ettik.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
bu ne güzel gezi böyle.yok yok maşallah.teşekkürler bu sevimli:D geziyi bizlerle paylaştıgınız için...;)

• Beğen
Tepkiler: RECEP İŞLEK

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
baba oğul gezi yapmışsınız çok kısa ama çok tatlı bir gezi olmuş hayvanat bahçeside güzel teşekkürler

• Beğen

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
Sevgili Ediz, baba oğul çok sevimli,güzel bir gezi yapmışsınız. Botanik parka arasıra gidiyorum ama hayvanat bahçesine uğramamıştım hiç, bundan sonraki ilk seferde oraya da uğrayacağım çünkü çok fena özendim çektiğin fotoğraflardan sonra.
bu arada yeni bisikletin hayırlı olsun, kazasız ve keyifli sürüşler yaparsın hep inşallah.

• Beğen

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güzel insan sen ve sevgili kardeşimiz (Canına) şefkatle merabalarımı gönderiyorum.Keşke yakışıklı oglunuza da ismi ile seslenebilseydim.
Fevkalade güzel diyebileceğim bir seyir ve renkli fotoğraf kareleri ile mutlaklaşan bir sunum gerçekleştirmişsiniz.
Yüreklerinize saglık.
Az önce çok sevdiğim Güzel kentimiz Bursa da yaşayan ve yine Bursa kadar güzel olan Aile dostlarımla uzun uzun telefonda görüştüm.Yaşamak istediğim sayılı kentlerimiz içerisinde bulunan Bursa'daki dostlarımın güzel haberleri ile duygusal anlar yaşadım.Siz güzel insanlarıda paylaştığım bu dostlarımın,hayata önümüzdeki aylarda meraba diyecek olan küçük meleklerini bekliyor olmaları,benim bu güzel kent'e varmamı elzem kıldı.
Yeşilin bütün tonlarının ağır bastığı bu güzel kentin içerisinde varolmak,burada soluklanmak ne güzel.Kadrini bildiğinizden kat-i şüpem yok.
Güzel paylaşımlarınız için tekrar teşekkür ediyorum.
Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
slmlar,

çok beğendim. ufaklığa katılıyorum. sık sık böyle güzel yerlere gitmenşz biza yarıyor. çünkü görmediğimiz yerleri en azından bu pozlarda görebiliyoruz...
sizi ve ufaklığı tebrik ederim. güzel yer, güzel seçim...

• Beğen

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
doktorum naaptınız böyle biz güzel kareler yakalıyalım derken canımız çıktı yokuş ve köpeklerle.siz ise botanik park yapmışsınız:)ne güzel ediz abi selamlar ve saygılarımı sunuyorum

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Ediz bey merhaba

Baba, oğul güzel bir ikili oluşturmuşsunuz. Bisikletle gezmek için kimseleri, arkadaşlarınızı ,bulamadığınızda oğlunuz hep yanınızda.
Çok güzel ve anlamlı bir gezi yapmışsınız. Allah devamını hep getirsin. hep böyle neşe içinde arkadaş gibi gezilerinize devam ediniz.

Sevgi ve selamlarımla.

• Beğen

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
daha önceki mesajlara hiç vaktim olmadığından bekletmekte istemediğimden toplu cevap vermiştim arkadaşlarım lütfen affetsinler.

@hızlı

teşekkürler bu pazarıda onlardan ayrı geçirsem olmazdı artık

@H.Can DEMİREL

teşekkürler sayenizde Aytugan da bi gaza gelecek gibi

@elman_temel

geçen hafta neden gelmedi dediğinde o hala akıllı demiştim :D ama bizimgibi
yakalanırsa bu hastalığa o zaman tamam

@Ender Alıcıoğlu

temennileriniz için teşekkürler. bide hanımı kandırırsak ne ala ;) sevgi ve saygılar bizden

@nuriaktürk

teşekkürler. Sizinkide yakında takılır artık pek yerinde duracak bişeye benzemiyo

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
ne güzel olmuş ya .. baba oğul bisikletle tur.. eminim çok keyif almışsınızdır. oğlunuzla beraber nice bisiklet gezilerine...

• Beğen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Ediz Abi paylaşım için teşekkürler.
Eee oğlanı bir yerden başlatmak gerek di mi ama. Bugün minik minik turlar yarın şehir içi, ondan sonra şehirler arası. Devamını bekleriz...

• Beğen

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
@KevSerSeri

evet yavaş yavaş performansı artıyor. yazın daha uzun olculuklara çıkabiliriz inşallah. Teşekkürler.

@Ginger Fergus

buduaya amin denmezmi. Teşekkürler.

• Beğen

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Güzel bir gezi, hele ki sevdiklerinizle yapınca daha bir güzel... Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Ediz abi geçmiş konularına baktım.Çok ama çok güzel.Ben bazen kızyorum.Nedeni ise böyle güzel ve anlamlı bir paylaşımı kaçırdığım için.
Farklı ve çok güzel ibr gezi olmuş.Hava da hafif yağmur ve serin de ise
Bir de candan öte oğlunuz da varsa Daha ne olsun.Umarım ALLAH dan bir gün bizlerde bu anları yaşarız.Çok tşk ler abi.Emeğine sağlık.Hayırlı bir evlat olması dileğiyle.İyi forumlar.

• Beğen