Mini Bir Bisiklet Turu - 16.06.2013

zanaatkar

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
İbrahim Ç.
Bisiklet
Salcano
Bugün 12'de Söğüt'e bağlı bir köyün mezrasında piknik düzenlenecekti. Bende mini bir bisiklet turu maksadıyla yola koyuldum. Giderken epeyce rüzgara karşı pedalladım ama dönüşü daha iyi oldu. Şunu özellikle belirtmek isterim ki şehir bisikletimin dağ bisikletinden hiçbir farkı yok. Dağ bayır pedalladım lakin şu var ki arabaların gidebildiği bir yerdi. :) Birde dönüşte o bozuk yolda öndeki arabanın tozunu yememek için geçeyim dedim. Sağdan geçmeye çalışırken ani bir viraj denk geldi, arabanın burnuna çarpmaya ramak kaldı, yolun kenarındaki tümseği tekerlerime yalatarak geçebildim. :)

Gidiş: (link)
Dönüş: (link)

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1017191_10201298889815519_364133515_n.jpg

Scudo
Tepki
9
Bisiklet
Salcano
Benım bısıkletın aynısı galıba salcano city sport 50 :) bısıklet gayet hoş ama lastık bıraz ınce oldugu ıcın duz olmayan yolda stabıl gıdemıyor. onun dısında asfaltta cok avantajlı :)

zanaatkar

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
İbrahim Ç.
Bisiklet
Salcano
@Serkan Akköse
Benimki 30 yani sizinkinin ağabeyi. :) Yol olduktan sonra her yere gidilebileceğini gözlemliyorum gün geçtikçe. :) Asfalt konusunda ise hiç şüphe yok. ;)