Mİn deore kompenentlİ İyİ durumda mtb araniyor

Özgür Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
117
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar merhaba,

Ev aldığım için, Haziran ayında çocuk olacağı için vs. ekonomik sebeplerden topladığım tüm bisikletleri ve elimdeki malzemeleri elden çıkarmıştım ancak yeni evin arka bahçesi ormana komşu olduğundan sebep tekrar kanım kaynamaya başladı.

Min. deore kompenentli, çok kullanılmamış mümkünse fabrika çıkış üzerine çok değişiklik yapılmamış veya toplama ise canı çıkmış ürünlerle değil sıfıra yakın ürünlerle toplanmış uygun fiyatlı bir Mtb arıyorum. Fiyatı uçuk olmazsa çift süspansiyonlu tercih ederim ama genelde fiyatlar uçuyor.

Saygılar
Özgür
0532 694 12 76

Scudo
Tepki
0
merhaba iyi akşamlar benim elimde bir mtb var yaklaşık bır ay bındım ve ıkı aydır elimi surmedım eger dusunursenız sıze resımlerını ve ozellıklerını atabılırm ıyı aksamlar....

Deniz Caz

Daimi Üye
Tepki
63
Bisiklet
Salcano
(link) pazarlık payı vardır 175 boyundayım sele borusunu yükselterek rahatlıkla sırt ağrısı çekmeden kulllanıyorum :)

Kerem İldeş

Daimi Üye
Tepki
48
Merhabalar ilgili ilanıma göz atabılırsınız düşünürseniz pazarlığa açığım birazda olsa...
(link)

Özgür Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
117
Bisiklet
Scott
yanıt atan tüm arkadaşlara teşekkürler, pm ile yanıtladım. Arama güncel

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
yok mu özgür kardeşime bisikletini satacak biri. yaz geliyor ve bu ardaşın benimle turlara katılması gerekiyor.

o yüzden tekliflerinizi bekliyoruzzz

herkese selam

Özgür Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
117
Bisiklet
Scott
Eyvallah abicim, pazarlık yapabileceğim bir kaç kişi varsa onlarda artık pazarlığa yanaşmaz :)

Evet yokmu arkadaşlar eli yüzü düzgün bir velespit ?

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
gaint xtc var 15.5 in. manitu maşalı tubless jantlı v frenlidir slx malzemesi vardır numaradan ulaşıp konuşabılırsınız 0532 661 23 77 aradıgınız gibi tam işinizi görür

Özgür Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
117
Bisiklet
Scott
Tesekkurle genelde ormanda surecegım ıcın dısk tercıhım

Burak Oguz

Forum Bağımlısı
Tepki
90
(link) ilana bi bak istersen abi terçihen konuşuruz

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
Özgür bey aradığınız özellikleri tam olarak belirtmemişsiniz böyle zor oluyor fakat ben yinede özelden bir teklif yolladım iyi günler.