millileri dövdüler

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Hadi şort olayı yoktu,İnsanlar milletin, devletin sokaklarını kafalarına göre parsellemiş, haraç istiyor vermeyenin aracına zarar veriyor sayın vali önemsiz bir olaymış gibi değerlendiyor. Usülsüz park parası diye bişey olamaz eğer orası park değilse bu soygundur ya para verirsin yada malınızı canınızı acıtırız demektir. Bunu sıradan sayar hale gelmiş bir yönetici neyi yönetir merak ederim.

Scudo

ozgurtex

Aktif Üye
Tepki
284
@nuhcan

Sazanlığı bırakıp koyunluğa devam edelim...

ZALİM'ler dayak atarken, HAİN'ler izlesin; CAHİL'ler dayak yerken GAFİL'ler sırasını beklesin...

Konu üzerindeki hassasiyetim: Profesyonel veya amatör olsun başta bisikletçiler olmak üzere tüm sporcular üzerindeki bu tip olaylardan bizlerin zararlı çıkmasıdır; Ayrıca bir bisikletli grubun orada bulunması halinde aynı şeylerin aynı bölgede başına geleceğini bilmemin verdiği fazladan öfkedir.

Saygılarımla...

Özgür GÜNGÖR

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Oy kazanıp halkı daha fazla soyabilmek için her seçim öncesi af çıkararak hapishaneleri boşaltırsanız,
Yabancılara top peşinde koşturunca devlet bütçesi kadar ücret vermeye spor derseniz,
Televizyonlarda eğitim dışında ne kadar vakit öldürme programı yayınlayarak halkı cehalete sürüklerseniz,
Haftada en az 5-6 yarış/etkinlik/eğitim/seminer/organizasyon düzenlemek yerine 2-3 ayda bir sadece kuru bir yarış düzenlerseniz,

Cahil kesimin de böyle insan dışı hareketlerine maruz kalırsınız.

Ne kadar isterdim tv'lerimizde gün boyu eğitim verilse, yanlışlarla ilgili uzmanların yorumlamaları yer alsa, spor programları yapılsa (Futbol laklakları, şebeklikleri değil), insanlar hangi sporun ne tür giyim gerektirdiği bilincine sahip olsa, işte o zaman böyle sorunlarla karşılaşmazdık.

Sporcu kardeşlerime acil şifalar diliyorum.

murattaner

Aktif Üye
Tepki
83
Bisiklet
Trek
Yaklaşık (15 sene)kendimi bildim bileli bu bölgede organizsazyon yapılır,böyle bir şey hiç olmadı.Üç beş densizin yaptığını bölgeye mal etmemek lazım,zaten gözaltına alınmışlar arkasından bir şeyler çıkar mutlaka..

sevgiler.

Bir düşünün bakalım 15 sene öncesi ile şimdiki Türkiye arasında ne fark var?Bence 1923 lerle bile bugün arasında çok fark varya neyse.Bu tip olaylara kendinizi alıştırın arkadaşlar artık.Devir değişti farkında değilmisiniz?15 sene önce buna cesaret edemeyenler artık daha cesur.Amacım polemik yaratmak değil ama durum bu.Milli sporcularımız erkek değilde bayan olasaydı eminim o maganda sürüsü oturup ağızlarından akan salyalarla pis pis seyreder,böyle bir tepki vermezlerdi.Sporcularımıza geçmiş olsun diyor,olayı şiddetle kınıyorum. :boese157:

murattaner

Aktif Üye
Tepki
83
Bisiklet
Trek
@athletic

Güzel söylüyorsunda Fatih kardeşim,halkımız eğitilse bu siyasetçi denilen canlılar insanımızı nasıl istedikleri gibi güdecekler?Zaten halkımızın eğitilmesini,gözünün açılmasını istemeyenler bunlar değilmi?Diziyle,topla,popla,Seda Sayan ve benzerleri ile uyuşturmak varken niçin böyle birşey yapsınlarki?Medyada zaten siyasilerin şırıngacısı,ver afyonu uyusun.Bu kısır döngü kırılmadığı sürece biz daha çok Discovery Channell,NG seyrederiz :) Kal sağlıcakla.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
Bacaklarına kezzap dökülen genç kızlar dövülen milli sporcular....
Dün televizyondan dinlemiştim.
Bu durum devam ederse.
Yakında formayla dolaşmaya antremana çıkamazsam şaşmam.

halp

Forum Demirbaşı
Tepki
201
Merhaba ArkadaŞlar Yazilariniz Okudum Ve Çok ÜzÜntÜ DuyduĞumu Belİrtmelİyİm Sakaryada Bu KİŞİler YaŞamiyor Unutmayin BİrkaÇ Kendİnİ Bİlmezİn TerbİyesİzlİĞİnİ TÜm Sakarya Ya Mal Etmeyİn LÜtfen Tabİkİ Haklisiniz Ama EĞer Sakarya Spora DeĞer VermemİŞ Olsaydi Bu Organİzasyonlara Da Yer Vermezdİ Ve Unutmayinkİ Saaryanin YetİŞtİrmİŞ OlduĞu Bİr Çok Sporcu Var. Kurunun Yaninda YaŞida Yakmak Ne Kadar DoĞru Bİlmİyorum Saygilarimla İyİ Geceler

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Sapanca çoğu kürek yarışının yapıldığı bir yer..Genellikle bi sezonda 5-6 yarış yapılıyor orada...Ve birçok yerden (Ankara,İstanbul,Fethiye,Çukurova...)gibi illerden sporcular geliyor.Bende kürekçiyim...Bende çok sık gidiyorum..Neyseki o gun OKS ile ilgili bi işim çıktığından dolayı takım arkadaşlarıma destek olabilmek için gidemedim..
O gun bir kaçı malesef milli takım sporcusu olan Ankara Üniversitesi sporcuları 'Tayt Giydikleri' gerekçesiyle hastanelik edilene kadar dövüldüler...Bu dövülenlere yapılıcak en güzel şey bütün kürek camiasını toparlayıp doğduklarına pişman etmek..
Ancak çoğu spordaki sporcunun olduğu gibi kürekçiler de o seviyede değiller..Şu an o varlıklara acımaktan başka yapabilceğimiz hiç bir şey yok...
Benim tek üzüntüm o varlıklarla aynı ülkede yaşamamız..Ne yazıkki TÜRKlerin adını kirletiyorlar....Ülkemize yakışmıyorlar...

• Beğen
Tepkiler: cansın

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
@mzkaraaslan

Kürekçilerin sayısı az olduğu için dayak yemişler..Merak etmeyin kişi sayısı birbirine yakın olsa adamların soyunu kuruturlardı...Ole az kısı cok kısı sıkıstırması kolay..Isterlerse gol kenarındakı yarısların yapıldı kıyıya gelıp 'Tayt Gıyemezsınız' desınler.

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
@mustea7

ben inanmıyorum :) böyle birşey olamaz..fotograf görmeden inanmam saygılar

adm coach

Daimi Üye
Tepki
537
Sapancada geçen sene bisiklet yarışlarıda yapıldı,tüm sporcular zaten taytlı,ama sanırım tek fark tatytlı iken sporcuların bisiklet üzerinde olmaları idi,haberi okuyunca aklıma gelen ilk soru bu oldu,acaba sapanca giyim konusunda bu kadar hassasmı,öyle bir durum olsaydı şayet,bu konuda ilk siftahı bisikletciler yapardı..okuduğumuz haber basından alınmış bir haber,her ne kadar tasvip edilmeyen yüz kızartıcı bir durum gibi görünsede bu şahısların yakalanaıp gerekenin yapılması tamamen adalete kalmıştır..dilerim yakalanırlar..
Sporcu arkadaşların Seramoni Kıyafetleri veya eşofmanları yokmuymuş..?
Sporcu kardeşlerimiz,yarışmalara katıldıkları kıyafetleri ile aynı zamanda günlük gezintilerinidemi yapıyormuş..?
Bir bisikletciyi düşünün,Yarışta giydiği kıyafetleri ile (tayt ve forma)şehir merkezinde söylemeye varmıyor dilim,biraz ayıp olacak ama "dal,...şak"dolaşırsa,şimdiki zamanın ateşli delikanlılarına ister istemez,sözüm ona namus hedefi teşkil eder,heleki işi gücü olmayan bir kaç tane ,Siyasi imaj yaratmak isteyen şekiller var ise,,Tasvip etmediğim bu olayda sadece ortaya konuşuyorum..kayırdığım koruduğum bir taraf yok..2 tarafında gözüyle bakıldığında sizde aynı sonuca çıkarsınız,,sonuçta bende tayt giyiyorum..ama müsabaka dışında eşofmanlarım üzerimde olur...yanlış anlaşılmasın..yanlışımda varsa lütfen düzeltin..

• Beğen
Tepkiler: ozgurtex