Militar MOD 01247 Bisiklet Hakkında.

Bu Bisiklet Hakkında Bilginiz Var mı?

• Var

• Yok

• Toplam katılım
    13
Tepki
2
İsim
koray aslan
Bisiklet
Felt
Arkadaşlar Merhaba. Forma yeni üye oldum. Sorum şu bende eski bir bisiklet var halada biniyorum. Ancak hiç bir yerde bu bisiklete benzer bir bisiklet bulamadım. Acaba sizin bir bilginiz var mı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosyalar

Scudo

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
Bunlara türkiyede polo bisiklet deniyor. seninkinin gidonu bmx gidonu ile değişmiş, sisi barı sökülmüş. bende vitessiz modeli vardı. :) yoksa mazotlu muydu tam hatırlayamadım.

marka model olarak boşuna aratma bunların meşhur olduğu dönem zilyon tane vardı, yok oldu.

(link)

Tepki
2
İsim
koray aslan
Bisiklet
Felt
Sağol un İbrahim bey. Aslında orijinali böyleydi bu bisikletin yani gidon böyleydi sisi barı hatırlayamadım ama sanırım oda yoktu. İtalyan yapımı bir bisiklet bazı parçalarıda fransız bayada sağlam bide motorlu kısmını pek anlayamadım. Yinede teşekkür ettim. :) :)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Demekki yeterli arastirma yapmmamissiniz.....

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
aslında bende elimdeki mtb mi böyle askeri yazı puntalı , desenleri kamuflaş bi şekle boyatmak istiyorum fakat kim nasıl yapar bilemiyorum doğrusu...varmı bilgisi olan yardım edecek?

• Beğen
Tepkiler: krlakorayaslan

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Konuyu acan arkadas herhalde.......????:acpsnr:

Bisikletini satiyor ve istedigi fiyatda pek ucuz.....:eek:

(link)

Bunuda yazmasi biraz komik olmus... "koleksiyoncular için paha biçilemez. Bir eşi benzeri daha yok". Ben daha dün aynisindan ve benzerinden fotolar yükledim.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Tepki
2
İsim
koray aslan
Bisiklet
Felt
Evet ben açtım o_O ama siz cevap vermeden önce. Ciddi bir niyetim olmadığı içinde uçuk bir rakam yazdım. Amacım bisiklet hakkında fikir edinmek. Sonuçta bu bisikleti almak isteyen bisiklet hakkında da fikir sahibidir;)

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@krlakorayaslan
Fikir edinmek sahibinden.com da ilan acarakmi olacak. Madem ciddi bir niyetiniz yoktuda neden ilan acitiniz, bu insanlarla dalga gecmektir. Sahibinden koma su yazdiklariniz bi iletelim bakalim ne diyecekler.;) :uzgnm:

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@krlakorayaslan

bisiklet hakkında fikir edinmek için uçuk fiyat yazmanın sebebini anlayamadım biraz açar mısın? bu bisikletin temizi en fazla market bisikleti kadar eder. sebebini sorarsan bir eşyanın antika olması için geniş bir kitle tarafından her hangi bir değerinin olması yada kendi alanında bir yenilik getirmesi, devrim yapması gerekir.

30.000 liraya 30 tanesini tek başıına imal edemeyecek çok az insan var :D

Tepki
2
İsim
koray aslan
Bisiklet
Felt
Murat bey tabiki istediğiniz yere bildirebilirsiniz. 30 bin TL veren olursa veririm yani :harika: İbrahim bey sahibinden.com ile yeterince bilgi edindim yinede sizde güzel düşünmüşsünüz.Bilgi için teşekkürler.:harika:

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
30 bin tl mi.....:islik:

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@krlakorayaslan
Benim artik biryere bildirmeme gerek kalmamis, ilani silmissin zaten. Facebookda da zaten yetirnce dalgaya alinmissin.:D Bir insan kendiyle nasil böyle dalga gectire bilir anlamyiroum.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Dalga geçmek insanlığa yakışmaz , geçenlerde de aynı mevzu döndü bi yerlerde .Ama dediğim gibi bi ürünün ederini araştırmadan fiyat koymakta pek akıllıca değil. Benimde antika br ud um var satılığa çıkardım. 60 yıllık en az ve kullanilabilir durumda daş gibi alet. Fiyatını belirlemek için sahibinden ilanlarına baktım 100 senelik olanına verilen fiyata göre makul bir fiyat verdim. anlamayana 3500 makul değil anlayanada koymaz bu fiyat.