Microsoft Kullanıcıları Kulübü

BF Okuru

Üye
Tepki
3
Sevgili Microsoft kullanıcıları hoşgeldiniz. Eğer Apple kullanıcısıysanız "alt + f4 " yapmanız önemle rica olunur. Konumuzu kirletmenizi istemiyoruz. Her zaman dediğim gibi:

Lumia 1520 > iphone 6

Microsoft'un yeni çıkartacağı Windows'lu telefonlar ile telefonları daha da iyileşecek. Xbox gibi Microsoft ürünleri kullananlar adlarını yazarsa buraya ekleyeceğim.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
3
metro arayüzünün en iyi arayüz olduğunu düşünen biri olarak söylüyorum yazık windows phone a verilen paraya. arayüz çok güzel fakat icraat?

facete bi sesli konuşalım desen boş boş bakakalıyosun telefona.

BF Okuru

Üye
Tepki
3
@Mehmet Cemre Kısa

Bir sürü tab var şimdi alt+f4 yaparsak hepsi gider, ctrl+w yapsak olmaz mı :D

Şaka bir yana şu an android kullansam da motorola mpx200 ile başlayan 6 yıllık bir windows mobile deneyimim var. Daha sonrasında şirket apple verdiği için geçtiğim ios 'a 3 sene küfrede küfrede kullandım.

millet telefondan mp3 bile dinleyemezken biz altyazılı divx film izlerdik bu aletle:
http://www.microsoft.com/global/en-us/news/publishingimages/images/press/2003/09-15MotorolaMPXPR_sCF27F519_Print.jpg

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
514
Bisiklet
Salcano
Haci kan cikar burada. Dag mi yol mu tartismasina benzemez ama safimiz belli olsun sonuna kadar microsoft

BF Okuru

Üye
Tepki
3
Ben 3 yıl boyunca Windows Mobile 6.1 kullandım HTC Touch vardı. Zamanın en lüks telefonuydu.
Sonra Windows Phone 7 çıktı ama tırttı biraz.
Sonra Windows Phone 8. İlk çıktığı senede ünlendi ama eksikleriyle sevdik.
Sonra Windows Phone 8.1 geldi, uygulamalar geldi, telefonlarda ne kasma, ne de donma fişek gibi.
Lumia 1520 ile iphone 6yı karşılaştırıyorum Lumia daha iyi.
Bisikletimin önüne sabitledim, belediye alt geçite yarım metre su kanalı açmış. Orayı görmeyip bir daldım, sonra çıktım. 40 km hızla ama. Bisikletin üstünde aksesuar kalmadı, her şey yola serildi. Bi baktım telefon yerinde yok. Dedim ekran kesin patladı. Ula bi aldım elime, sanki düşmemiş gibi. Başta afalladı telefon. Şimdi gene normal çalışıyor. Lumia 520den yazıyorum. Kapak sapa sağlam, cam sapa sağlam. İç yerde ezilme var bir tek. O telefon samsung olsa pestili çıkmıştı. Hem ucuz, hem sağlam, hem hızlı, hem stabil. Adam gibi adam Lumia.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
806
Bisiklet
Sedona
Lumia 1320 ile bende sizlerleyim. Reklam gibi olacak ama eğer Bi Windows mobile kullanıcısı iseniz windowsphonehaber.com u takip etmeniz faydalı olabilir. Son çıkan birkaç haber beni heyecanlandırdı. İos ve androidteki programları portlayıp Windows mağazaya koyabilmek için sonbahar aylarında ücretsiz bi program yayınlamaya hazırlanıyor Microsoft firması. Bu demek oluyorki win 10 a geçtiğimizde artık birçok uygulamayı bizde alabilecez. Eğer öyle bir durum gerçekleşirse hemen 1320yi emekli edip 1520 alıyorum.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
806
Bisiklet
Sedona
Bisiklet için hangi programları kullanıyorsunuz en verimlisi hangisi acaba?

BF Okuru

Üye
Tepki
3
Lumia 1320'yi bende kullandım. Ama beğenmedim. 620'yi büyültüp servis etmişler.
Eğer sadece hızınızı, saati, ort. hızı, gittiğiniz yolları, kmyi en büyük ve rahat şekilde görmek isterseniz.
Cycle Tracks GPS. Ama tek sorun stravaya yükleme yapılmıyor. Ben bunu kullanıyorum, strava ile işim yok.

Diğerleri ise strava ile bağlantılı, hızınızı filan gösteriyor ama çok küçük.
Cyclers
Striver

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
806
Bisiklet
Sedona
@Mehmet Cemre Kısa strava gibi ego kokan şeyleri bende kullanmıyorum cyclometer ve yuklu ama daha hiç kullanamadım. Bilgi için tşkler. Bu topik altında Windows mobil ile ilgili sorunlarımızı ve paylaşımlarımızı yaparsak çok güzel olur bence.

Yukarı Alt