Michelin Yol Lastil Şecimi

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
3-4 haftaya yeni bir set lastik almayi dusunuyorum marka olarak michelin olmasi olasi hem ic lastik veriyorlar hediye nerden baksaniz 30 lira 2 ic lastik birde dis lastik chainreaction da Michelin Pro 3 ler indirime girmis 120 liraya geliyor bu fiyata deger mi en onemli aradim etken yol tutus dayaniklik ve yagmurdada sorun yasatmayacak olmasi.Baska bir secenek michelin lithoum 2 ler var 90 lira baska onerilere acigim oncelik michelin maksimum fiyatim 120 lira civarinda.

Scudo

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
decatlonda pro3 ler 65 tl, şuan bu lastiği kullanıyorum

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
michelin pro3 race, kullanıyorum tavsiye ederim 210 gr tartılmış ağırlık, 120 psi, ancak sırt yüzeyi yeterince sert, rotamda cam kırıkları, kıymıklar çok, küçük çizikler ister istemez oluşuyor. 2 hafta, 500 km geçti henüz delinmedi

yağmurda ve yoldaki toz birikintilerinde yatırınca illaki kayacaktır, mümkün olduğunca ıslak zeminde düz gidiyorum. kuru ve düz asfalt zemin için

Berk Karaca

Daimi Üye
Tepki
480
Bisiklet
Giant
Pro3 kullanmadım ama şu anda pro4 service course kullanıyorum. Öncesinde conti gp4000s kullanıyordum. Önceliğiniz yol tutuş ise kesinlikle michelin çok iyi. Hem kuruda hem ıslak zeminde ben conti den daha başarılı buldum. Sert frende conti ler ile arka teker sık sık kilitleniyordu. Pro4 ler ile bunu pek yaşamadım. Sağlamlık olarak yine Michelin baya başarılı. Conti lerde ufak ufak çok sayıda kesikler oluşmuştu. Pro 4ler ile 2500 civarı km yaptım, göze batan bir kesik yok gibi. Konfor olarak çok fark olmasa da Michelin bir adım önde bence. AG2R takımı bu lastiği yarışlarda kullanıyor. Yarışlarda kullanılan bir lastik için biraz ironik olacak ama, Pro4 lerin beğenmediğim yönü ise yuvarlanma direnci oldu :) Conti ler ile kesinlikle daha iyi akıyordu bisiklet.

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Pro4 varken Pro3 alınmaz. Ebay'den takip ederseniz bir takım Pro 4 service course 60-70 USD aralığında bulabilirsiniz.

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Bende michelin almak istememdeki hamurunun digerlerine gore yumusak olmasi pro 4 bende almak isterim ama fiyati baya yuksek 60 lira fark var az degil service courselar daha cok yaris icin bu arada ag2r ler fransiz oldu icin michelin kullaniyor :)
Biraz yabanci sitelerden inceledim olumlu yorumlar var genelde ve sizlerdende gelen olumlu yorumlar birlesince bu haftalarda almayi dusunuyorum sonradan kalmaz filan alicam site chainreaction olacak cok buyuk ihtimal 42 euro gidon bandinida buradan alirim herkeze tekrardan tesekurler...

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Michelin fransizdır.Hatta 24 hours le mans in lastiklerini firma uretiyor ayrica bkn:
Michelin (tam adı Fransızca: SCA Compagnie
Générale des Établissements Michelin )
Fransa 'nın Auvergne bölgesinde bulunan
Clermont-Ferrand şehrinde merkezi bulunan ve
asıl olarak araç lastiği üreten bir şirkettir. 28
Mayıs 1888 yılında Édouard ve André Michelin
kardeşler tarafından kurulmuştur. Michelin
markası dışında B.F.Goodrich, Taurus, Kormoran
ve Uniroyal (kuzey amerikada) markalarına da
sahiptir.