Michelin X Country Trail 2.0

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Uğur Taşdemir tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir Bisikletkolik

Seviye:
    Bu lastiği kullanan var mı? Çamur performansı nasıl? Tarttığımda 730 gr geldi. Ağırlığına rağmen iyi lastiktir denilebilir mi? Acele yorum bekliyorum !!!

2. tito

tito Aktif Üye

Seviye:
    aslında başlıkta benim adımı görünce soruyu yanıtlamaya değil, laf atmaya yanıt yolladığımı anlamalıydın mantis paşa! :p

hehe... pazar gününden önce lastik neyin mi alacaksın yoksa? :)

Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir Bisikletkolik

Seviye:
    Aldım bile ama mahalledeki şarküterici(!) de tartınca 746 gr(ambalaj ile) çıkınca biraz dumur oldum. Sağlık olsun, antrenmanlarda kullanırım.Üzerinde herkoşul için kullanılabilir çizelgesi var. :rolleyes:

4. tayfur

tayfur Onursal Üye

Seviye:
    abi 2,0 a 746 gram çok yahu. DH lastiği midir nedir? 2,0 ne DH lastiği olur ya :D:D

İlginizi Çekebilir

IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
upload_2016-8-24_10-53-8.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
Bike.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...