michelin & continental

Erdem Atasagun

Aktif Üye
Tepki
51
Bisiklet
Whistle
Merhabalar almak istediğim 4 çift lastik hakkında yorumlarınız varmı? Continental satan yeri buldum fakat michelin satan bir yer bulamadım.

Michelin wildgrip'R 2.0
Michelin wildgrip'R advanced 2.0
continental explorer 2.1
continental vapor 2.1

Scudo

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
Michelin wildgrip'R 2.0 bacak kaslarına guvenıyorsan al ben kullanıyorum harika akıyor dün araziyede girdim beni hiç savurmadı yolda tutusu harika hem asfalt hem toprakta fakat suda hiç denemedim.

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@Eddie5

Valla bende rubena slıck lastikler vardı onlarla takas yaptım iyi araştırman gerek çoğunlukla salcano bisikletlerin üzrinden çıkıyor aranıyor diyerek ilan aç bahtına çıkabilir.
Tavsiye ederim yani ağırlığı olsun dayanıklılık yere hakimiyeti 4 4 lük ama suda denemedim

Tepki
68
@Mehmet Ser

Bugün bir bisikletçi abiyle konuştum lastikler için çamur lastiği onlar dedi çamurda iyi ise sudada iyi olabilir sanırım.

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@OSMAN BATUHAN KUÇAK

O zaman no problem :in:

Tepki
68
Bugün denedik yağmurda lastik felaket kayıyo suda aman dikkat Mehmette bugün lastiğin azizliğine uğramış ve düşmüş Dikkat edin...

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ser

Berk Yıldız

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Salcano
continental 2.2 race king kullanıyorum arazide mükemmel

Erdem Atasagun

Aktif Üye
Tepki
51
Bisiklet
Whistle
Arkadaşlar continental explorer 2.1 'de karar kıldım ve bugün aldım Ağırlığı 620 gr. En kısa sürede test edip yorum eklicem.

yucel gulesenoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
360
Bisiklet
Pinarello
çamurda iyi olan bir lastik yağmurda çok iyi olacağını zannetmiyorum..

Derviş Özcan

Forum Demirbaşı
Tepki
153
Bisiklet
Cervélo
ben michelim cauntry dry 2 kullanıyodum hiç memnun diildm he çamurda toprakta kuru asfaltta süper ama ıslak taş ıslak azfalt ıslak kayalıklarda yolmtutuşu sıfır hatta hi lastık yokmuş gibi contental vapor da aynen ole

ben sana continental race king 2.2 öneririm.

Tepki
12
@Eddie5

Michelin lastik Decathlon'da görmüştüm.

Bu lastiklerde kevlar dedikleri ara kattan yok, alacaksanız yanında yamalarınızı ve yedek iç lastiklerinizi hazır edin. Köpük, bant vs vs.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Michelin wildgrip'R 2.0 3 aydır kullanıyorum performans olarak arazide mükemmeller
dezavantajı çok çabuk eriyor yani yüksek performans kısa ömür.

Erdem Atasagun

Aktif Üye
Tepki
51
Bisiklet
Whistle
Yukarıda belirttiğim gibi lastiği aldım zaten arkadaşlar. Fakat daha test etmedim.

Erdem Atasagun

Aktif Üye
Tepki
51
Bisiklet
Whistle
Bugün continental explorer 2.1'i test etme imkanım oldu, yol şartlarının değişken olmasıda iyi oldu. Kuru asfaltda başlayan yolculuğum ıslak toprak zemin ve ardından ıslak asfaltda son buldu. Islak ve çamurlu toprak zeminde tam bi harika, kuru asfaltda 60-65 psi hava ile randıman alınabiliyor fakat ıslak asfalt zeminde aynı hava basıncı ile dönüşlerde dikkat edilmesi gerekli. Kuru toprak zeminde de harika gidiyor. explorer genelinde yumuşak bir lastik yapısına sahip ıslak asfalt haricindeki tüm zeminlerde uyum sağlayan güzel bir lastik. Zamanın asfalt zeminlerde daha çok geçirenlere göre değil ama arazi için mükemmel. Fiyat çifti 100 tl, ağırlık 620 gr

SerdarCYCoo2Bursa

Jiroskopik Kararlılık
Tepki
3.232
İsim
Serdar
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti