Tur arkadaşlarıma teşekkürler

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
arkadaslar bugun 12 kişi sabah 9 da besiktas barborsa gittik bizi cgıran hıc bı arkadas orda bulunmadı biz burdan oraya gıttık onlar ordan 2 adımlık yere gelemedıler suların ıcınde geldık sımıt yerınde sımıtımızı yedık ama onlarda nkımse gelmedı yınede saolun....(BSD YE TESEKKURLER (TREN İÇİN)

BU ARADA TEK GELEN ARKADDASIM OLARAK OZANA TESSEKUUR EDERIZZ...

Scudo

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
katılırum sana endy biz onları bekledık ama sadece baaaagggeettt arkadasımı geldı(ozan)

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
geldim 2 hareket göriim bi atraksiyon olur diye:D hava kötüydü ama olsun..

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
selam grup merhabalar bizde metin bisiklet grubu olarak bakırköyden beşiktaşa dogru saat 10 .00 da yola cıktık pedalayarak beşiktaşa ulaştık ama hava şartları afedersiniz kilodumuza kadar sırıl sıklam etti dönüşte dogukanlarla trene binmek üzere sirkeciye hareket ettik . Tren istasyonundaki görevliler bizleri trene almamak için direnince bisiklet sevenler dernegi ' nin genel sekreteri sayın murat suyabatmaza telefon actık sagolsun görevlilerle telefonda konuşup bizim trene binmemizi sagladı . buradan murat abiye çok ama çok teşekür ederiz sagolun bisiklet sevenler dernegide olmasa bizim haklarımızı kim savunacak. Bisiklet sevenler derneginin bize karşı çok emegi gecti mesela avcılarda bisikletle giderken bir otobüscü yolda bizi sıkıştıRıştı İ.E.T.T nin ön kapı camı tartışma sonucunda ön kapı camı kırılmıştı ve sonunda karakoluk oldumuzda sagolsun murat bey bize gerrekli bilgileri verdi ve bizim karakoldan cıkmamıza yardımcı oldu . buradan bisiklet sevenler dernegine ve sayın murat suyabatmaza çok amaçok teşekür ederim sagolun .
Ümit ilkay levent

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
umıt abı katılıyorum her yazdıgın konuya BSD DE olmasa kaldık yolda zaten herkez sırılsıklam herkez yere dusmus bi kac defa...BSD saolsun trene bınmemızı sagladı bısıklet sewenler dernegıne saygılarımızı sunar sonsuz tesekkur ederiz.......

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
@bbaaggeett

kanky bn sana hareket yapmadımmı sımıtcıden cıktıktan sora o kdr tasıdım ınsan bı tesekkur eder...(saka saka) bu yamurdada show yaptık yaa artık olsemde gam yeymem arkadaslar...:D

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
@seko123

off çok pardon yaa:( :eek: orda da teşekkür etmedim dimi bn:mad::( ..saol berkin teşekkür edrim

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
oenmlı deıl kardesım canın saolsun gelmen yeterlıydı baksan bısıkletlıler gelmedı sen uskudardan geldın hemde bısıkletsın ;)

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Biz de Anadolu dan gelecektik ancak hava tahminleri şaşırmadı, gerçekten karlıydı.Çok kötü oldu güzel çekimler yapacaktık.Bedo ve Sinto ya da yağışlı havada gelemeyeceğimizi belirtmiştim zaten.

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
bedo zaten kendııs gelmedı dun gece 12 ye kdr gelıcektı 1 de msj cekmıs bn gelmıyorum dıe hava karlıda olsa bız bakırkoy we yesılkoy grubu olarak sozumuzu tuttukl arkadaslar ama siz hakllısınız anadoludan gelecektık ya barbarostaky bmx cıler onlar neden gelmedı bızım 12 13 kişide buna sastı acıkcası

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
Evet en azından haberleşilebilirmiş gerçekten.Mesela bende anadoludan canlarla gelıcektım ancak akşam rahatsıslandım gelemeyecek kadar kotu oldum hemen mesaj atarak haber verdim...

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
ewt senın msjını aldık bız haber werdıgın ıcın tesekkur ederız

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
arkadaşlar erkin hasta onun gelmiyceği zaten belliydi....ben grupta yeniyim yavuz vardı onun bende ne msn i ne de telefon numarası vardı...başka da kimse tanımıyorum zaten....benim hatam sizden birinin telefon numarasını almamaktı haberleşemedim....benim cumartesi gecesi arkadaşımın doğum gunu vardı zaten daha önceden de yazmıştım 2 ye doğru gelicem diye gece 7 de yattım kalktım foruma bi geldim ama işte iletişimsizlikten dolayı gittiğimde kimse yoktu dedim heralde yemek falan yiyorlardır bekliyim 1-2 hareket çalıştım popo üstü düştüm bende :( müzik dinledim falan filan 1 saat bekledim zincirim gevşedi arka pabuç eridi bişiler oldu onlarla uğraştım...hava yağmurluydu ben sadece sizle tanışmak için gelmiştim....erkini arıyorum açmıyo heralde uyuyo dedim canı aradım o da açmadı belki onlarda sizin telefon numaralarınız vardır diye.....ben kendi adıma ve mf adına özür diliyorum...tekrar kusura bakmayın....zaten endy ve berkinle zaten konuşuyoduk msnden baya tanışmak istiyodum ama nasip olmadı...

keremizm

Üye
Tepki
2
Evet ArkadaŞlar Bu Havada Her Şeye Ramen BeŞİktaŞ'a Gİttİk Ve ArkadaŞlarimizi Yalniz Birakmadik. DÖnÜŞte Çok IslandiĞimiz İÇİn Trene Bİnmek İstedİk Fakat GÖrevlİlerİn İtİrazlari İle KarŞilaŞtik! SaĞolsun Bsd'den Sayin Murat Suyabatmaz Her Zamankİ Gİbİ Elİnden Gelenİ Yapti Ve Trene Bİnebİldİk! Daha Öncede Avcilardfa Bİr OtobÜsÜn SikiŞtirmasi Sonucu Karakolluk OlmuŞtuk Ve Gene Murat Abİmİzİn Sayesİnde Alnimizin Aki İle ÇikmiŞtik! Ne Zaman BaŞimiz SikiŞsa Murat Abİmİzİ Ariyoruz Ve SaĞolsun Elİnden Gelen DesteĞİ Verİyor! Murat Abİye Huzurlarinizda Sonsuz TeŞekkÜr Eder Saygilar Sunarim...

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@artofriding

evet abi demiştin bu havada çekim yapmak için zaten çıkılmazdı :) :cool: ı

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@bedo

biz çekim için çıkmadık zaten tanışmak için çıktık.

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
bedo sen hiç konuşma :D tamamı sen hep arazi oluyosun hiç katılmıyon gezilere

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
bakh artık umıt abıde anladı bedo sen mahaleede takıl;)

• Beğen
Tepkiler: bedo

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
artık bıdakıne onlar bu tarafa gelıler bu tarafta bı bulusma duzenlerız bız geldık sozumuzde durduk sızın ıcın trendekı guwenlıklerle bıle kawga eettık ama bı bakhtıkky gelen yok gıden yok meydanda kus ucuyo sadece:D bidakine bakırkoye beklerız saygılarıma BERKIN