Metin Bisiklet'in İlgisizliği

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Olm adam zibidi derken "speedy" falan demek istemistir belki, hemen kotuye yormayin la :)
Saka bir yana bir zibidi olarak bir sefer girdim o dukkana, tipleri begenmedim. Bir kac bir sey sorup cikip gitmistim.

Scudo

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Daha onceki konularda okurken En azından cevap hakkı doğar belki yargısız infaz olabilir belki bir sorumlusu gelir bir açıklama yapar,olumsuz havayı dağıtır diye diye düşündüm ama gelin görün ben konu açtım....üstüne üstlük ekmeklerini kazandıkları bir sektör üzerine kurulu olan ve bu kadar takipçisi olan bir forumun şikayetlerini gözönüne almalarını bir uyarı niteliğinde kendisine anlatırken(AYHAN beye) orayı (yani forumu) kaale almıyoruz gibi aksi yönde bir cevap alınca müşteriyi müşteri olarak görmediklerini o an anladım

• Beğen
Tepkiler: tahirkaya

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
zibidi mi ? tamam alış veriş bi kesilsin bakalım kimmiş zibidi :mad:

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Geçen facede bir grupta denk geldim 70 TL'lik lastiği 120TL ye vermişler arkadaşa

KUTAY67

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Independent
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Diğer
Denizli Accell bisiklet düzgün ve güvenilir, reklam yapmak istemem ama oyle :)

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Ben metinden bisiklet aldim ama bakirkoyde tilmen bisiklete goturdum bakim icin cok bise anlamadim ama en azindan gayet ilgili ve yardimsever yaklasdi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geçenlerde yine bisikletçime uğradım. Uğradım derken İstanbul'dan Yalova'ya gidiyorum. Artık keyfi gitmeye başladım. O kadar ahbap olduk. ( Gizem Bisiklet )

İstanbul'dan tur için Yalova'ya gelen bir kaç bisikletçi uğradı. Konu Metin bisiklete geldi ve onlarda bi dolu şikayet etti. Kendin gidip muhattap olmuşluğum yok. Ancak bu kadar şikayetten sonra gitmemde, arkadaşlarımı göndermemde.

Kmlyksk

Üye
Tepki
6
İsim
Kemal Yüksek
Merhaba, benim Fanatic'i (bisikletimi) Metin Bisiklet'e verdiğimi açtığım konulardan gören muhakkak olmuştur. Bisikletimi 2 gün içinde teslim aldım ve bi tanıdık yoluyla indirim bile kaptım. İndiriniz fiyatı 75 TL, bisikletin gövde ve tekerlek hariç her yerini değiştirmişler. Fren ve vites sistemleri yeni malzemelerle yeniden ayarlanmış, gidonu değişmiş, cilalanmış vesaire. Bütün bunları daha uygun bir fiyata veya daha iyi yapan yer var mı? Aktif Pedal'dı sanırım, pahalı fakat detaylı olan. Daha iyisini bulabilir miyim?

Tepki
3
İsim
murat yazıcıoğlu
Bisiklet
Mosso
şubat 2016 da mtb bakmaya gittim showroom kısmına, beni elinde kalan carraro crx 900 e yönlendirip durdular nakitte en son ne olur diye sordum metin beyi aradı mağzaya bakan, yanımda arkadaşım vardı biz konuşuyorduk duymuyoruz zannetti ve konuşma aynen şöyle jantlarını ve lastiklerini değiştirdiğimiz carrraro diye metin beye bisikleti tarif etti 2500 lük bisiklet 2100 e indi ama bana jant ve lastiklerin değiştiğini söylemediler,o anda karar verip alsaydım kazığı yemiş olucaktım eve gelip netten baktığımda gerçektende farklı lastik ve jantla satıldığını gördüm.Bu mağzadan alışveriş yaparken aldığınız ürüne dikkat edin, ayrıca ayhan beyle de anım var ; bisikletim de fren diski sürtmesi vardı ses yapıyordu bakmasını istedim değişmesi lazım dedi diskin ,tamam dedim değişelim yeniyi taktı aynı sesi tekrar yaptı bu ses zamanla geçer balatayı sürterek yer dedi ve beni sepetledi ses eskisinden beter di o zaman ben niye boşuna değiştirdim ki dedim madem geçer içime sinmedi Zeytinburnu salcano servis kardeşler bisiklet e gittim o da yeni bir disk taktı ve sorun yoktu ses kesildi,demekki ayhan beyde elindeki çıkma yamuk disklerden bize taktı!!!! ertesi gün ayhan beyin taktığı diski geri götürdüm ve diski geri almasını sadece işçilik hakkınızı alın disk parasını iade edin dedim ve bana söylediği gelseydin hallederdik oldu ,madem hallolucak birşeydi beni disk sürte sürte neden yolladın......söylene söylene parasını iade etti.

• Beğen
Tepkiler: Fat1h

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
Metin Bisikleti neredeyse 20 yıldır tanıyorum. Ne zaman gitsem beni yeniden kazıklamaya çalışıyor, yalan üzerine yalan uyduruyor. Bu adamların bu camiada hala ekmek yiyebilmesi kanıma dokunuyor. Bakırköy ve civarında o kadar bisikletçi var, hepsini dolaşmış, hizmetini görmüş, malını almışımdır. Hiç birinde böyle bir aç gözlülük, yalan söyleme, yanlış yönlendirme görmedim. Umarım haksız kazandığı her kuruş burnundan çıkar. Gözümün önünde liste fiyatı 3 lira olan bisikleti peşin 3,5 liraya satıyor... Değişmesi lazım deyip sormadan sökmeye çalıştığı maşayı, başka bir bisikletçiye götürüp ayarlattıktan sonra 2 senedir sorunsuz kullanıyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yıllardır forumdayım, yıllardır hep eleştiri hep eleştiri. Bu firma hiç mi okumuyor bu tarz konuları, hiç mi duymuyor acaba? Söylediği şey baştan savma geldi bana çünkü. Merakımdan yazdım, bir alışverişim olmadığını belirteyim.

kudretozbay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.150
Karakterden yoksun insanlardır ve bisikletten anladıklarını düşünmüyorum

• Beğen
Tepkiler: akndgl

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
@ÇaNakkaLeRuHu

Bu atak bisiklet n11de tükkanı varmı ordan bi kaç kez alışveriş yaptım adamlar amma ilgilendiler. Eğer onlarsa teşekkürümü iletin 1. ağızdan.

• Beğen
Tepkiler: dgntkn

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
@yaboga

Var. İlk fırsatta iletirim İnşaallah.

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
@yaboga

Önemli değil. Yalnız şimdi üstüme yük yükledin hava biraz düzelsin ilk işim selamını götürmek olacaktır İnşaallah :)

• Beğen
Tepkiler: yaboga

Strelok

Aktif Üye
Tepki
258
İsim
Tuncay
Bisiklet
Bianchi
Ortalıkta bu kadar şikayet varken söylenenlere göre 20 yıl veya daha eski bir dükkan nasıl ayakta durabiliyor.
Bilmiyorum yanlış mı algıladım ama sizlerinki de sanki biraz bile bile lades gibi duruyor.

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
@Strelok alternatif çok demişler ama bakırköy'de çok da fazla alternatif yok. aktif pedal yakın zamanda kapandı mesela, başkaca bildiğim tilmen var. ilk bisikletimi metin bisiklet'ten aldım doğal olarak ilk bakım vs. için oraya gittim ve müthiş hizmet anlayışları(!) ile müşerref oldum. nasıl ayakta durduklarına gelince anladığım kadarıyla düzenli bir müşteri grubu var, arıza çıkartıp çok sorgulamadıkları sürece onlarla arası iyi sanırım. :)
yanısıra bu işlerden pek anlamayıp çoluk çocuğuna bisiklet bakan bölge halkı var.

• Beğen
Tepkiler: Strelok