Metin Bisiklet'in İlgisizliği

Ersin savaş

Forum Demirbaşı
Tepki
638
Bisiklet
Diğer
Ben de yakın zamanda bir bisiklet aldım. Pazarlıkta yaptım. Pek bir sıkıntı yaşamadım. 2 hafta sonra ücretsiz bakıma gelin dediler. Bakalım göreceğiz.

Scudo

Ersin savaş

Forum Demirbaşı
Tepki
638
Bisiklet
Diğer
@taner07
Bir dahaki cumartesi gitmeyi planlıyorum. Bakalım göreceğiz.

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
Böyle esnaf olmaz olsun birde bu bölgedeki en eski bisiklet tamircisi olarak biliniyor burası. Bu adam bu zihniyetle bu yaklaşımla nasil senelerce orada dükkan işletmis akıl sır ermiyor.

Emre Sefa SEFER

Daimi Üye
Tepki
342
İsim
Emre Sefa SEFER
Bisiklet
Merida
Şaşkınlıklar içerisinde okudum, her cümlede daha çok şaşırdım. Bir çok arkadaşım var Metin Bisiklet'ten bisiklet satın alan ve çoğu aldığı bisikletten de hizmetten de memnun.
Ancak ben bisiklet forum üyelerinin yorumlarına güveniyorum(karalama kampanyası olmadığını düşünüyorum yani) ve Metin Bisiklet'i bundan sonra tavsiye etmiyorum...
Yazmış olduğum yorumdan hemen sonra bir konu açacağım ve müşterisi, dostu olduğum bisikletçiyi tavsiye edeceğim...
iyi forumlar

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.286
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hakan.Sahin fazla alternatif yok bu bölgede ondan olabilir

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
@tege beylikdüzü taraflarinda cok iyi esnaflar mevcut önerebilirim Çelikoglu bisiklet var haramidere carrefour arkasinda oldukca memnunum gelen müsterilerde oldukca memnun ayrilmaktalar

f.emre

Üye
Tepki
6
Konuyu açan arkadaşın bahsttikleri gerçekten içler acısı. Hiç birşey yapmadan alınan ücret neymiş arkadaş?

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba arkadaslar
Birazdan bahsedeceğim müessese, kısa ve öz olarak esnaflıklarına yakıştıramadığım gibi bir daha zor da olsada kapılarının önünden geçmeyeceğim sırf bir çalışanı Ayhan olacak şahıs yüzünden Metin Bisiklet ..
Evvelinden de ufak tefek rahatsızlıklarım oldu ama heryerde olabilecek şeyler ve iş psikolojisi diye geciştirdiğim nihayetinde bu kadarda olmaz dedirtten mevzu Yaklaşık 1 ay evvel (carraro marka yol bisikleti )kadro kulağı kırılması ile başladı ve sonrası bayiisi olduğundan altı üstü bir resim ve seri nosu ile fabrikadan isteyip ve parası ile sonuçta bana teslim edeceği ürün için bir ay beni bisikletimden uzak bırakan...... fabrika şu an tatilde ancak bir iki aya gelir diyerek beni salak yerine koyan......herşeyi ben bilirim mantığı ile müsterisini azarlamayı şirinlik ile karıştıran....sizin ile ilgili baya bir şikayet var forumda dediğimde orası çoluk çocuk zibidi dolu kaale almıyoruz diye yanıt veren Ayhan isimli çalışanı olan Metin Bisiklet.....size diyecek hiçbirsey bulamıyorum....ancak burdan bizim gibilerin üzerinden para kazandığınız ( kendi adıma) bir zibidi olarak yazıyorum (bu arada Metin Bey de bildiği halde tüm bu olanları Annem annem diyip dursun,nerden nereye kimlerin sayesinde geldikleri aslında tarihcelerinde mevcut )

akabinde burdan ayrıca salı günü sırf bir aynakol icin gittiğim tesadüfen kendisi ile tanışıp durumu anlattığımda resmini benden alıp seri nosu ile sözde tatilde olan fabrikaya yollayıp an itibari ile bana WhatsApp üzerinden geldiğine dair mesaj ile ulaştıran ATAK BİSİKLET yetkilisi Ahmet Bey şahsına burdan teşekkürü borç bilirim

uploadfromtaptalk1439550539779.png

urkmez39

Aktif Üye
Tepki
159
İsim
Volkan
Bisiklet
Carraro
Ben alacağım bisiklet için fiyat ve kadro bilgisi için kendilerini aradığımda model var elimizde deyip gittiğimde aaa yokmuş diyen, başka modellere yönlendiren esnaftır kendileri... Ve numaramı aldı sözde arayacaktı ama 2 aydır ne arayan ne soran... Tek kelime ile uzak durulması gereken bir yerdir Metin Bisiklet.

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende aynakol ölçülerini (105 yada tiagra 50×34 )vermeme rağmen oraya gittiğimde 3 lü olan varmış diyen kişidir o zatlar

• Beğen
Tepkiler: emre0x5d

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
Bisiklet araştırırken gitmiştim vakti zamanında.o an hemen almayacağımı anlayınca ayhan bana da surat falan yapmıştı.sonraları metin bisikletle ilgili olayları okuyunca iyi ki oradan almamışım dedim hep.hala da diyorum.geçmiş olsun size de

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ya o kadro kulağı öyle birseyki bulunmuyor .ancak fabrika, bayii aracılığı ile seri nosu ve kadro kulağının resmini alarak size ulaştırıyor. Satışı yok yani anlayacağınız.en son Erdoganlar bisikletten benzerini tedarik edip vida ve somunla hallettim ama sırf Ayhan olacak kişi yüzünden mağdur oldum belkide imkanlarımı zorlamassam onun keyfine kalsa hala bisiklet yatıyor olacaktı.forumda hatta sırf bu yüzden (forumun aranıyor) kısmında kadro aranıyor diye konu açtım :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Metin ile Ayhan. Adamları görmedim ama, her ''metin bisiklet'' konusunda anlatılanlar sayesinde tanımış kadar oldum.
Almanya'da yaşamama rağmen ben bile metin bisikletten uzak duruyorum :) Müşterisine saygısı olmayan bu esnaflardan siz de uzak durun. Zorla güzellik olmaz.

Alamanya'dan Zibidi Soner

tahirkaya

Daimi Üye
Tepki
148
Bisiklet
Scott
Metin bisiklet çalışanı ile 2 3 yıl önce ben de muhattap oldum.

İnanılmaz terbiyesiz bir şahıs. Bir daha asla önünden geçmem.

Atak bisiklet kadar kral bisikletci yok. Kendisini internet üzerinden tanıdım. Fatih ten Sultanciftligi ne gidiyorum.
Parça alırken çok tutumlu davranıyorum. "Alışveriş önemli değil yine de gel" diyor :)

Gültekin R. Demirkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
275
Bisiklet
Kron
Ben yıllardan beri tanıyorum. Birşey satarken yanına kesin birşeyler daha satmak isteyen o parçayı almazsan o parça uymaz deyip salak yerine koymaya çalışan baştan savmacı biraz üzerine gidince kabalaşan daha çok bisiklet satayım yoluma bakayımcı bazı şeylere pek önem vermeyen biri. Metin abiyi değil de daha Ayhan Efendi!!! bu bahsettiği şekilde. Çünkü Metin abinin tersosunu görmedim açıkçası. Bir de akrabaları var Mehmet Bisiklet-Mehmet usta...B.çekmecede yeri. Birbirleriyle hiç alakası yok. Esnaf gibi esnaf düzgün bir adam.

Bir de o forumdakilere Zibidi demiş. Emek yediği insanlara zibidi demek nasıl bir terbiyesizce laftır gerçekten üzücü

• Beğen
Tepkiler: tahirkaya