Metal Keşif Sayfası (proje)

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
Merhabalar,
Uzun zamandır düşündüğüm fakat gerçeklestirmeye fırsat bulamadığım sistemi sonunda kurdum, Instagram Twitter Facebook üzerinden çoğu insanın adını bile duymadığı metal gruplarını tanıtıp onlara yardımcı olurken metal dünyasını azıcık da olsa desteklemis olacağım umarim @ignotusmetallum olarak her yerden ulaşabilirsiniz, Instagram'da sadece albüm kapağı veya grup ile alakalı resimler olurken Facebook ve Twitter'da direk albümün çeşitli kaynaklardan bağlantıları olacak. Aynı gruplardan sıkılıp yeni bilinmeyen cevherler keşfetmek istiyorsanız kesinlikle gelebilirsiniz kapım açık, takdir edersiniz ki İngilizce yayın yapacağım, zaten az laf çok müzik olucak.

Merak edenler için de ignotusMetallum Latince "bilinmeyen metal" demek

Yeni kesfettigim ve ulasmasi baya zor olan bir grubu hesaplar haricinde buraya da paylasmak istedim, grup baya underground, ne bir sayfalari ne de ulasabilecemiz bir kanal var, bu da son albumleri diger albumleri de bulursam youtube'a yukleme yapacagim

dipnot: video paylastigim sirada hala yukleniyordu, eger acilmazsa 10 dk sonra hazir olacak

Scudo

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
"Bu video çok uzun olduğu için kaldırıldı" diyor.

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@uguryilmaz144
Duzeltim hocam yükleme hata vermiş

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@deadlistcach
Siz isteyin şeftali kasası yapiyim hocam :)

• Beğen
Tepkiler: Rocketman

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@deadlistcach
baba romork yapip uzerinde gitar calicam onden de bisiklette biri beni cekcek

• Beğen

dodurgalı_06

Forum Bağımlısı
Tepki
1.170
İsim
Mustafa Erdoğan
Bisiklet
Kron
Ben de başlığı görünce kimya ile ilgili bir konu sanmıştım :( . Oysa ki metal müzik, sanki ayak parmağımı sehpaya vurmuş gibi kulaklarıma işkence eder.

hayatçokgarip

Daimi Üye
Tepki
348
İsim
Deniz
Bisiklet
b'Twin
Ben de bundan yaklaşık 10 yıl önce falan ciddi şekilde metal dinlerken sürekli araştırırdım. İnanılmaz bir deryadır metal dünyası. Umarım bize güzel grupları tanıtırsınız.
Şeytan sizinle olsun.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve Rocketman

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@hayatçokgarip
seytan arka bahcemde hocam arada pentagram cizip kestane yapiyoruz, cok iyi heriftir kendisi ama degeri bilinememis

Sayfalarda da paylastim, buraya da atiyim dedim, atmospheric bir sey, baya iyiler kendileri polonyadan!

appendix

Forum Demirbaşı
Tepki
1.087
Bisiklet
Bianchi
bu projenizin kralı mevcut zaten.yeni albümler-eskiler-dvd konserler...sadece 402 sayfa full diskografi listesi mevcut, gerisini siz düşünün...

(link)

• Beğen
Tepkiler: canerland

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@appendix
Hocam birinin gözden kaçırdığı bir şey her zaman mevcut olabilir belki az bir ihtimal de olsa biri benim sayemde bir kişi daha öğrenirler çok mu.

Ayrıca bu site çok geniş skalada albüm paylaşmı yapıyor ve korsan indirmeye de girmiş durumda, bilinen ve az bilinen karışık ben daha 200 dinlenmesi olan grupları falan da paylaşacağım. Ve hic bir zaman korsan müzik dinlemem bandcampte 3€ 5€ varken

Symphony/Black/Death karismi bir sey belki seven cikar!

Guncelleme: 160 kelime sınırı yuzunden twitter'i birakma karari aldim, instagram'dan album kapaklari ve facebook'tan direk youtube linkleri ve kendi yorumlarim ile devam edecegim. Takip etmis ve etmeyi dusunen herkese minnetlerimi sunarim!

Guncelleme : 24 mart 2017

Iki gun once bir genc ile tanistim amerika'dan tek basina black metal albumu cikarmis iki saat kadar muhabbet ettik, kendisinin ne kadar yalniz oldugundan ve kimsenin onu dinlemediginden falan bahsetti, albumu cok guzel o ayri konu. Bana kendini nasil gordugunu falan sordu. ve aynen su cumleleri kurdu : "Kendimi karanlik bir ormanda tek basima kaybolmus, ve sanki bosu bosuna yasiyormus gibi hissediyorum". Ben iste muzigin bu kendini disari vurum ozelligini seviyorum. Her saniyesinde o kaybolmuslugu anliyorsunuz, 56dk bir album bir hikaye gibi siralanmis, hem instagramda hem facebook'ta paylastim, ancak boyle hevesli muzisyenlerin sevkinin populer muzik kulturu altinda ezilmesini hic sevmiyorum. Sadece bir kulak vermenizi istiyorum, metal ozellikle black metal herkese gore degil, kimi muziksel bir sacmalik olarak goruyor da olabilir. Ancak tek basina yalnizligi ile boyle bir album cikarmak hic ama hic kolay degil. Bandcampte sayfasi da var. Iyigeceler, distortion sizinle olsun!

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@uguryilmaz144

izmirliler de olmasa turkiyede metal dinlenmiycek yeminle, DJENT veya metalcore cok sevmesem de benzer zevkleri paylasan insanlari tanimak guzel :) Bu gruba buyuk saygim var adamlar yeni bir akimin baslaticisi gibiler....

Update 5/4/2017 :

Albumu 3 kere bastan sona dinledim, gerisini size birakiyorum...

(link)

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.536
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Hazır periphery de paylaşılmış gitaristleri misha mansoor ile broların brosu tosin abasinin bu ortaklığını paylaşmak bana düşer gerçi şuan beraber çalmıyorlar ama isminin hakkını taşıyan bir grup ;

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@samet akkaya

siyahi metalci gormek cok zor, tosin candir

@MehmetAliB.
hocam ben de girdim iyice icine metalin su an helsinki civarlarinda takiliyorum

• Beğen

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Ben de bu aralar tesseract, periphery dinlemekten ve çalmaya çalışmaktan inanılmaz keyif alıyorum.