Başlık ve mesajların silinmesi

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Merhaba Dostlar,

Bazı arkadaşlar panik olmuş :eek: böyle bir açıklama yapma gereği duydum. :)
Bugün girdiğinizde mesaj sayınızda bayagı bir düşüş görebilirsiniz. Panik olmayın.Bunun nedeni Film Download kısmında ölü linkleri temizlememdir.

Bu kısımlarda mesaj yazmıssanız sildiğim için azaldı. Benimde 537 iken su an 415. ;)

Bilgilerinize...

Sevgiler.
Barb.

Scudo

Civan

BOSS
Tepki
1
mesaj sayım 212 den kaçlara düştü. lütfen bidaha olmasin. esefle kınadım şahsen

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Evet abi ya sahsen bende üzüldüm senin durumuna eeheheue :))))

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
TAhmini gecen haftaydı yada biraz daga gec.Gürsel abi bu seneki cıkacak olan amoeba kadroların resimlerini koydugu bi baslık vardı.Silindimi yoksa benmi bulamıyorum lütfen yardımcı olun....

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Sanirim Yesil Bisiklet basliginin altindaydi.. O baslik kalkinca o da kayboldu..

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
bahsi geçen sayfada çalışma var.yakında yayına girecek;)

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Çarsı arkadaşımızın Hırant Dink'in ölmüyle ilgili açtığı, olayla ve Hırant Dink'in hayatıyla ilgili bilgilerin olduğu konunun siyasi diye nitelendirilip kapanmasına hiçmi hiç anlam veremedim doğrusu...
Bunun üzerine banlanmış olmasıda ayrıca keyif kaçırıcı...

Banlanmasına neden olan olayı bilmiyorum ama açtığı konunun siyasi diye nitelendirilip kapanmasını PROTESTO ediyorum...

Asıl siyasi olan bu yapılandır bence...

Not:Çarşı arkadaşımızı tanımam bir yakınlığımda yoktur.benim tepkim işin keyfiliğinedir...

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Üzülerek hak veriyorum

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Bu forumda kimseye özel ne müsamaha, ne de kişisel alıp verememe olayı yoktur, yaşanmaz.
Kimse, ilk yanlışında banlanmaz.
ÇARŞIII PLATOOON nick'li üyemiz, yaptığı ardı arkası kesilmeyen forum kurallarına aykırı davranışlarından sonra, her defasında özel mesaj yoluyla uyarılmasına rağmen, kurallara uymamakta ısrar ettiği için banlanmıştır.

Bu forumun adı bisikletforum'dur.
Kuruluş amacı, bisikletin konu edildiği her türlü yazı, makale, soru, öneri, fotoğraf, video, fikir, düşünce paylaşımının yapılmasıdır.
Bisikletle ilgili olmayan konularda da sınırlar, çizgiler bellidir.

Polemik yaratabilecek, gerginliğe sebep olacak her türlü konu hepimizin iyiliği için kapatılacaktır.
Lütfen daha sıcak, yaşanır bir forum için herkes forum kurallarını uyarılmadan önce okusun.

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@mazhar

%100 katiliyorum..

''Adını Soyadını Yaz Meslegini Söylesin!!, Erkek Hemsire'' vb.. konularindan cok daha hassas ve onemli bir konuydu bu.. Bu konular Forum Cafe'de varligini surduruyor ama daha onemli konularda fikir alisverisi yapilamiyor.. :rolleyes:

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
@mazhar

Mazhar'a katılıyorum!!!

T

Tuğrul

Misafir
@mazhar

Hrant Dink konusunu ben kapattım.
Belki konu siyasete girmiyordu ama gelecek mesajların içinde siyaset olacağı kesindi.(tecrübe ile sabittir.)çarşının banlanmasının bu konu ile ilgisi yok.Zaten yazdığım mesajda "hepimiz çok üzüldük.Toprağı bol olsun"dedim ve konu ile çarşıya hiç bir uyarıda bulunmadım.
Bakın siz beni protesto ediyorsunuz,bende burada sakince açıklamada bulunuyorum.
Siz forumumuzun demokratik bir ortamı olmadığını düşünüyorsanız ,siz bilirsiniz.

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
tuğrul abinin gerekçesine bakıldığın da kendisi haklı bulduğumu dile getirmek isterim çünkü bu konuda farklı forumlarda görüş çatışmalarının yaşandığını ve çirkinleşildiğini gördüm bu demek değil ki burada da aynısı olsun... ama birşeyde varki eğer serbest bir bölüm açılmış ve burda herkes kafasına göre herşeyi paylaşıyorsa, bu konuda 2-3 gündür türkiye'nin gündemini oluşturuyorsa buradada konuşulması çok normal değil midir ? ;)

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
ben de kendi yorumlarımı yazmak istedim(nesnel+yorumlarımdan dolayı öznel olarak):
Hrant Dink'in öldürülmesi çok üzücü.Bu konu güncel bir haber ve yeri doğru.bu yönden çarşııya hak veriyorum.güncel bir konu olup başlığı gerekçesiyle siyaset olmadığından mazhar'a katılıyorum.Ama büyükbabamın bir lafı vardır,hiç unutmam:''Deneyim herşeydir''Tuğrul abi bu konunun siyasete açık bir konu olduğunu söyledi.Bu konuda da Tuğrul abiye katılıyorum.Eminim ki büyükbabam da katılırdı.bisikletforumun da kendine has kuralları var.bu konuda athletic'e katılıyorum.herkes haklı kendince.

T

Tuğrul

Misafir
Bakın arkadaşlar,ben bu konu için çarşıyı uyarmadım.Ama bu konu hakkında yazılan yazılar mutlaka ve mutlaka siyasete kayacaktır.Daha öncede buna benzer konuları gördük.Yazan arkadaş gayet masumane bir konu açmış olabilir,ama peşinden gelen yazılar o kadar masumca olmuyor.
Ben yetkim gereği görevimi yaptım.Tecrübelerim bu konunun siyasete kayacağını söylüyor.Başka forumlarda bu konu yüzünden kavgalar bile çıktı.
Bu tür tartışmaların bizim forumumuzda olmasını istemem ve istemeyiz.

Saygılarımla

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
hrant dink kimdir tanımam etmem , ölmeseydi kim tanıyacaktı yada kacımız tanıyacaktık ??? bence bu tarz yazılar bu forumda yayınlanmasın .. tamam bunlarda guncel konular ama bu tarz yazılar yorumlar ister istemez forum üyelerini karsı karsıya getirebilir . bence forumu spordan uzaklastırmayalım . madem bisiklet forum bisikletle ilgili seylerden bahsedip bunlarla konusalım .. acıkcası o tarz dink kimdir nie ölmüş naapmıs kişisel bilgileri nedir beni hicmi hic ilgilendirmior , onun yerine herhangi bir süspansipon özellikleri olsa seve seve okurum .. konunun kapanmasıda iyi olmus .. bence gereksiz seyler zaten haberlerde yeteri kadar seyredioruz bide burda karsımıza cıkmasın bu tarz seyler ...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bende aynı düşüncedeyim haberlerde yeteri kadar yer işgal ediyorlar birde burda olursa pek iyi olmaz.

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@Tuğrul

size kesinlikle katılıyorum hrant dink in öldürülmesi çok üzücü bir olay belkide çarşının açtığı konuda siyasi sorun oluşturulacak bir unsur yoktu ama başka kullanıcılar tarafından gelen yorumlar mesajlar siyasi bir ortam yaratabilir ve gerginlik yaratabilir ayrıca athletic(fatih) abininde belirttiği gibi çarşı sadece bu konudan banlanmamış yönticilerimizin özel mesaj ile yaptığı uyarılarından sonra yine forum kurallarına aykırı şeyler yaptığı için banlanmış
ama banlanması üzücü bir olay:( :(