Mesaj sayınız mı düştü?

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
200
Merhaba Dostlar,

Bazı arkadaşlar panik olmuş :eek: böyle bir açıklama yapma gereği duydum. :)
Bugün girdiğinizde mesaj sayınızda bayagı bir düşüş görebilirsiniz. Panik olmayın.Bunun nedeni Film Download kısmında ölü linkleri temizlememdir.

Bu kısımlarda mesaj yazmıssanız sildiğim için azaldı. Benimde 537 iken su an 415. ;)

Bilgilerinize...

Sevgiler.
Barb.

Scudo

Civan

BOSS
Tepki
1
mesaj sayım 212 den kaçlara düştü. lütfen bidaha olmasin. esefle kınadım şahsen

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
200
Evet abi ya sahsen bende üzüldüm senin durumuna eeheheue :))))

Tepki
21
arkadaşlar benim gönderdiğim mesaj 54 tü 39 a düştü bunun sebebi ne olabilir?
lütfen yardım

Tepki
21
aslında gereksiz mesaj atmadım çok olabilir ama gereksiz değil hayırlı olsun paylaşım için saol gibisinden

özel mesaj atamıyorum fukan

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
343
Diğer arkadaşların da dediği gibi gereksiz,lüzumsüz veya yazılmaması gereken (forum kuralları dışında olan) şeyler yazmışsındır belki. Modöratörler tarafından da silinmiş olabilir. Başka birşey gelmiyor aklıma..

• Beğen
Tepkiler: Burak Uzunoğlu

karacasus

Üye
Tepki
33
selamlar.
Bende yeni üyeyim. bu tarz şikayetleri daha öncede okudum. genelde gördüğüm şu. "hayırlı olsun" tarzı mesajlard sorun yok, dokunmuyorlar. ama "paylaşım için sağol" gibi mesajları siliyorlar çünkü teşekkür mekanizması var.

bende ilk başta gıcık oldum. hatta sırf bu 50 mesaj olayından dolayı ikinci elden bir sürü parça kaçırdım. ama düzenli takip edince forumu 50 mesaj kısa sürede doluyor ve forumdan soğumak yerine bağımlı hale geliyorsunuz. saat 03:48 ve erken yatıp sessiz ortamda çalışmak için uyandım ama forumdayım :)

Bir Mod gördüm sanki :)

bol pedallı günler dilerim.

Tepki
83
@Furkan köleoğlu

Bilmem Forum kurallarını okudunuz mu?

Ben 2 maddesine dikat çekmek istiyorum!

Madde 03-)
Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, arka arkaya birden fazla mesaj gönderip, flood yapmak, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bencede, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek yasaktır.

Madde 10-)
Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

Madde 12-)
Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
935
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sürekli teşekkürler vs. yazdıysan silinir.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Türkölmez

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.458
Foruma 1'er 2'şer dakika ara ile " güzelmiş, iyi yapmışsın, süper bisiklet, paylaşım için sağol vb. " tarzı mesajlar atıp mesaj adetini yükseltmek amacı ile atılan mesajlar silinir; ve hiç bir anlam ifade etmeyen, yorum amacı taşımayan mesajlar da silinir. Zaten 50 mesajı doldurmak için atıldığı bellidir.

Sizin mesajlarınız da bu sebeple silinmiş. Umarım aynısı tekrarlanmaz.

@Furkan köleoğlu

Ulan mı?

Konuşmalarınıza ve yazdıklarınıza dikkat edin, haddinizi bilin. Bu size bir uyarı mesajıdır.

Yukarı Alt