Mersin. Yağmurda gittik Erdemli Talat Göktepe Çamlığına. 15 12 2010

Scudo

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@akifberkant

:D Çok memnun oldum, beğendiğinize... Fikirleriniz dikkat çekici, olur mu dersiniz öyle bir şey? Yaptığım turlar yüzlerce, fotoğraflarsa binlerce... Pedalınız güçlü olsun Akif bey... :in:

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Haklısınız, deniz korkutuyor bu günlerde... Mersin sahiline yapılan Kültür Parkın bazı yerleri ilk defa bu günlerdeki poyrazda tahrip olmuş ve o koca dediğimiz kayalar bile denize sürüklenmiş Ömer Faruk bey.. Yani doğa kendi tapulu arazisine sahip çıkmış, her zaman olduğu gibi... :in:

• Beğen
Tepkiler: Kürşat AKINCI

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@emin demirpolat

Kimleri görüyorum... Merhaba Emin bey... Siz gelin hele, yaparız birşeyler... Ereğli'deki dostlarıma saygı ve sevgilerimi iletin lütfen...

• Beğen
Tepkiler: Kürşat AKINCI

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Keyif dolu bir turu paylaşmışsınız yine. Fakat bu kez hiç mandalin ağacından, dalından mandalin yok! Anlatım ve fotoğraflar için çok teşekkürler Ahmet Salih hocam. Turlarınızı merak ve ilgiyle izliyoruz. Elinize, emeğinize sağlık...

vedat karakaya

Daimi Üye
Tepki
766
Ahmet bey
çok güzel bir tur yapmışsınız...
güneşli havalarda gezilmesi gayet normal...ne iyi etmişsiniz de yağmurda çıkmışsınız ve bunu bizlerle paylaşmışsınız...
her karede emek var..
kürşat beye de ayrıca teşekkürler...
sağlıcakla kalın...

vedat karakaya

(link)

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Hakan Eşme

Mandalin mi dediniz Hakan bey... O zaman bugünün turuna bakın... :) Ben de sizlerin turlarınızı bekliyorum ama, sanıyorum hava pek müsaade etmiyor... :( Yolunuz açık olsun... :in:

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@karakaya

Sağ olun Vedat bey, yağmurlu olacağı belliydi ama durmadık, bastık pedala... :in: Beğendiğiniz için teşekkürler...

RECEP İŞLEK

Forum Bağımlısı
Tepki
996
Merhaba.:)
Gerçekten çok keyifli bir gezi olmuş.İlk gezi olmasının verdiği bir yorgunluk olmuştur tabii.Ayağına sağlık.
Paylaşımın için teşekkürler.:in:

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Sevgili dostum bakıyorum da seni ne yağmur durduruyor ne de soğuk. 1 ay aradan sonra dün ilk kez bisiklete bindim ve çok zorlandım. Fotoğraflar ve anlatımın her zamanki gibi çok güzel. Bunları hazırlayıp bizlerle paylaşmanın turdan daha zor olduğunu bilerek bu zahmete katlandığın için teşekkür ediyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ahmet Salih Özenir

:D Haklısınız Ahmet Bey, ben de zor fark ettim, yakından bakmadan anlaşılmıyor! :D
Şaka bir yana, ikinizin de ayaklarına sağlık.
Bu güzel gezinize bizleri de ortak ettiğiniz için teşekkürler.

Sağlıcakla!

iamhasancanbam

Daimi Üye
Tepki
530
Bisiklet
Sedona
Ahmet amca ve Kürşah abi çok güzel bir tur çıkartmışsınız. Yağmurlu havada gitmek ayrı bir zevk benim için. Ayaklarınıza sağlık.
Kürşat abicim, "3-insanların bisikletlilere daha sıcak kanlı olduklarını," bu maddene pek katılamıyorum. Çünkü Türkiye'de sıcakkanlı insan nadir çıkıyor. Yolda kapı açmalar, kireç yada taş atmalar, küfür etmeler .. Pek sıcakkanlı olduklarını göstermez. Size sıcakkanlı olanların denk gelmesi sevindirici . :)

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
@Serkan Çoban

Evet hiç belli olmuyor eve gittiğimde annen almayacak diye Ahmet abi söyleyip durdu :) çamur iyidir cildi güzelleştirir :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kürşat AKINCI

Sağlık olsun, gün boyu aldığınız keyfe değmiştir.
Tek derdimizin sırtımıza bulaşan çamur olması dileğiyle! :)

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@RECEP İŞLEK

Sağolun Recep bey... E, tabii ilk geziler biraz sıkıntılı oluyor, bizde de öyle oldu... :in:

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Orhan Kılıç

Rica ederim Orhan bey, zevkle... Siz gelinceye kadar rotaları tanır, istediğinizi seçersiniz... Kısmet olursa geldiğinizde de birlikte yaparız... :in:

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Serkan Çoban

Biz teşekkür ederiz Serkan bey, güzel bir geziyi hep birlikte yapmış olduk... Kürşat kardeşim o kadar kirlenmesine rağmen, hiç şikayetçi olmamıştı halinden, sağolsun... :in:

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Hasan Can BAM

Senin de yağmurda gezmeyi sevdiğini bilmiyordum Hasan... Tabii haklısın düşüncende, fakat insanlar böyle işte... Her türlüsüyle karşılaşabiliyoruz... Türkiye turumda karşılaştığım 2 kötü örneği anlatmıştım, belki farketmişsindir... Beklentilerimizi çok yüksek düzeyde tutmamakta yarar var... Çanakkale'ye, ikinci vatanıma çok selamlar Mersin'den...

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Kürşat AKINCI

Çok teşekkür ederim Kürşat, o kadar kirlenmene rağmen turun zevkini çıkardın ve bana da çok iyi yoldaşlık ettiğin için... :in: Ama bugünkü turda olmamana üzüldüm, eminim çok beğenirdin oraları da... :in:

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Serkan Çoban

Aynen öğle Serkan bey, değdi tabii... Yolunuz açık olsun... :in: