Mersin - Taşucu Bisiklet Turumuz

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
Öncelikle iyigünler , Sabah uyanır uyanmaz havanın güzelliği güneşin sıcaklığı ile birlikte Mersin Taşucundaki yazlığımıza doğru yola çıkma kararı aldık . İki kişi olarak gerçekleştirdiğimiz bu etkinliği amatör bir şekilde görüntüledik,yinede güzel birşeyler ortaya çıktığına inanıyorum.. İyi seyirler

Toplam 100km , bunun dönüşünü de 2 gün sonra yaptık fakat kayda alamadık...

Scudo

Selahattin Aydın

Aktif Üye
Tepki
112
Bisiklet
Trek
tebrik ederim. güzel ve eğlenceli bir tur olduğu anlaşılıyor. kızkalasi'nde kızkalesi için en güzel olan saat dilimlerinde bulunmuşsunuz. erdemliliyim ama erdemlide hiç bisiklet sürmedim erdemliye gitmiş gibi oldum. kaskımız mı eksikti ne?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
harika bir tur olmuş. videoyu sonuna kadar izledim, imrene imrene bir hal oldum. :) tebrikler!

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
Ayaklarınıza sağlık, çok bisiklet sürdüm o yolda, güzel bir yol. Hatta bu yaz 200 km yol yapmak istiyorum bir günde, Mersin-Silifke-Mersin.

Bu arada 3 ay önce by pass ameliyatı oldum, bakalım işe yaramış mı ameliyat ? :)

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
@Selahattin Aydın
teşekkürederim:) havada çok güzeldi şansımıza:) evet kaskımızı daha alamadık..
@dogukan demirbek
çok teşekkürler :)
@Cem Tunç
Öncelikle çok geçmiş olsun ...Ve teşekkürler , Evet güzel bir yol daha öncede gitmiştim fakat 4-5 tane güzel rampası var sadece oralar zorluyor :) Ayrıca 200km bir günde yaparsanız tebrikederim sizi ben aynı gün tekrar oradan geri döneceğimi zannetmiyorum :) dönsemde 1 hafta yatarım heralde :):):hihi:

• Beğen
Tepkiler: Cem Tunç

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Mersinde yaşamaya devam etseydim kesinlikle Gülnar'a çıkardım. Silifkeden sonra son derece güzel tamamen doğa ile iç içe bir yolu var.

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
@mtb_rider
memleketim gülnar :):) orada evimizde var zaten, fakat yol boyunca yaklaşık 50 km hiç market gibi yerler mevcut değil bu yüzden biraz zorlanırım diye düşündüğümden gidemedim.. Genelde sadece sırt çantasıyla çıkıyorum yola . bagajımda olmadığından fazla yük sırtta sorun olabilir.. yiyecek içecek taşıyabilirsin derseniz..

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
Bir günde yaklaşık 180 kilometre yaptım, Kadirli Mersin arasında, hatta bir kaç defa yaptım, ama yollar çok düzgün olmadığından sıkıntı oldu, ama 200 km yapıcam kesin. Anamur turu da yapılabilir aklımda olsun.

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
@Cem Tunç
vallahi helal olsun derim abi . anamur turuda çok güzel olur

• Beğen
Tepkiler: Cem Tunç

Evliya

Daimi Üye
Tepki
72
İsim
Tarık
@Fevzi Orak

Anamur turumu aman rabbim arabayla giderken bile üçbuçuk atıyorum o yolda Allah yardımcınız olsun turlarnızda.Bende eğer haftasonu hava güneşli olursa ve cesaretimi topluyabilirsem mersin-tarsus-mersin yapmayı deniyecem eshabı keyf-i felan gezeceğim bakalım haftaya :D

• Beğen
Tepkiler: Fevzi Orak

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
İlk Kamplı Turumu Kız Kalesi Civarlarına Yapmıştım Videoya Bakınca Biraz Eskiler Aklıma Geldi,Tabi o zaman bisikletlerimiz yeni çalınmasın diye birimiz nöbet tutar diğeri yüzerdi:D Ben En Uzun Turumu Tarsus-Mersin-Erdemli(Kanyon Gibi Bir Yere Gitmiştik Adı Aklıma Gelmedi)Toplamda 173 Km Yapmıştım.

• Beğen

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
@Evliya
yanlış alıntı yaptın sanırım :)) ben anamur turu yapmıcam bir üst mesajdaki abi yapmayı planlıyor.. yinede saolun. hava iyi olur umarım pedallarsınız :))

@can akıncılar
kayacık vadisi olması lazım :) evet bizde bir önceki turumuzda denize girelim dedik bisikletleri ve eşyaları kumsala bıraktık girdik ama sürekli gözümüz kumsaldaydı :):hihi:

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
Mehmet müsait olduğumda yapmak istiyorum.

hakankut

Üye
Tepki
35
İsim
Hakan
Bisiklet
Sedona
Güzel bir gezi olmus sonunda mangal da iyi gitmiştir :D

• Beğen

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Fevzi kardeşim, güzel bir tur yapmışsınız, paylaştığın video için teşekkürler. Fakat abi nasihatı, kaskı ihmal etmeyelim :)

• Beğen

onur_x17

Üye
Tepki
0
İsim
Onur
Kameran çok güzelmiş. Sanki bir televizyon programı çekiyormuşçasına profesyonel buldum.