Mersin Bisikletli Gezginler, Bekirde Köyünde Kahvaltı. 18.03.2011

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@ferhat köse

Ne güzel işte Ferhat kardeşim, siz orada biz burada... Sözleşelim bir gün, yapalım birlikte kahvaltı... :D

Scudo

SALİH TUNÇKIRAN

Daimi Üye
Tepki
138
@Ahmet Salih Özenir

ben motosikletçiyim hocam. bisiklette henüz acemiyim.:) sizin yaptığınız 60 - 100 km lik gezilere bakınca hele hele yaylalara yaptığınız gezileri gördükçe korkuyorum. inşallah bir akşam buluşmanızda müsait olursam tanışmak için geleceğim.
görüşmek dileklerimle..

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Harika fotoğraflar ve anlatım eşliğinde bir klasik daha.
Paylaşım için teşekkürler. Elinize, emeğinize sağlık.
Katılımcıların tümüne tebrikler...

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@SALİH TUNÇKIRAN

Salih bey, gözünüzde büyütmeyin yaptıklarımızı, siz de yapabilirsiniz... Bununla birlikte, motosikletten bisiklete geçince spor yaptığınızı ve doğayı hissedebileceksiniz... Ne zaman isterseniz katılabilirsiniz Mersin PAB turlarımıza, biliyorsunuz perşembe akşamları 19:30 Barış Meydanı...

• Beğen
Tepkiler: SALİH TUNÇKIRAN

M.Nuri TEKE

Forum Demirbaşı
Tepki
695
Bisiklet
Specialized
Siyasi reklam yazısını benim yazıma koymuşlar .Elazığdan ak parti adayının adayı.. konunun benle hiçbir ilgisi yok. tamamen adminlerin tasarrufunda gerçekleşmiştir.. reklamı koyanlarıda esefle kınıyorum..

http://img508.imageshack.us/img508/7990/adszcm.png

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@M.Nuri TEKE

Nuri bey, ben de yeni farekettim künyenizin altında bulunan siyasi parti reklamını... Çok haklısınız, böyle bir forum ortamında kesinlikle bulunmaması gereken türden bir reklam maalesef...

• Beğen
Tepkiler: M.Nuri TEKE

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Ayaklarınıza sağlık.
Rutün gezilerinizi rutin olmayan bir şekilde bizimle paylaştığınız, her hafta bizi farklı bir yere götürdüğünüz için teşekkür ederim.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Sevgili arkadaşlar,

Bahsettiğiniz alandaki reklamları forum giderlerinin karşılanması için zorunlu olarak almaktayız.
Bu reklamlar otomatik olarak yönlendirilmekte. Biz ancak kendimiz gördüğümüz zaman yada sizin uyarılarınız ile bu reklamların içeriğinden haberdar olmakta ve sonra eğer gerekli görülüyorsa filtre edilmesi için gerekenleri yapabilmekteyiz.
Bahsi geçen olayda da elbette forumda yer almaması gereken ve filtreden kaçmış bir tanıtım sözkonusu ki yanılıyorsam düzeltin, ilk kez böyle bir şey yaşanıyor olsa gerek.

Reklamın müdahalemiz sonucunda şu anda değişmiş olduğunu da görebilirsiniz
Bizde, siyasetin forum içinde yer almasını kati surette istemeyiz.

Gerektiğinde uyarılarınız ile yardımcı olmanızı diler, oluşan geçici rahatsızlık için üzgün olduğumuzu bildiririz.