Mersin-anamur-ermenek 7 gün 700 km'lik bisiklet turumun bol konuşmalı video klibi :)

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında cagdascaneroglu tarafından paylaşıldı.

1. cagdascaneroglu

cagdascaneroglu Kıdemli Üye

Adı:
    Çağdaş Can
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    TEMMUZ 2015'TE YAPMIŞ OLDUĞUM BU TUR İÇİN UZUN SÜREDİR ELİMDE ÇEKTİĞİM VİDEOLAR BULUNMAKTAYDI. BUGÜN BUNLARI GÖZDEN GEÇİRİP DÜZENLEMEM SONUCU TAM 9 AY SONRA BU TURA AİT AŞAĞIDA Kİ KLİBİ HAZIRLADIM. SEYRİNİZE SUNUYORUM... :)

KEYİFLE VE SAĞLIKLA PEDALLAMALAR...

TURA AİT GÜN GÜN YAZILMIŞ TUR YAZISINI MERAK EDEN ARKADAŞLAR VAR İSE AŞAĞIDA Kİ LİNKTEN BU VİDEOYLA İLGİLİ TUR YAZIMA ULAŞABİLİRLER...

0'dan 1700 Metreye 7 gün 700 Km (Mersin-Boğsak-Aydıncık-Anamur-Abanoz Yaylası-Ermenek-Mut-Silifke)

İlginizi Çekebilir

IMG-20170327-WA0008.jpeg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
chris-froome-descending.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
upload_2016-10-4_11-2-6.png
Yıllardır antrenmanlarımı sabah yaparım (ya da sabah başlarım ama bazıları öğleni bulur). Neredeyse tamamında, yola kahvaltı yapmadan çıkarım (bu benim tercihim; kimseye bu iyi veya kötü demedim,...