MERSİN 2 Gece 3 Gün Medeniyetten Uzak Bir Macera ''Doktorun yeri ve sonrası...''

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
ilginize tesşekkür ederim arkadaslar.İnanın ilginiz cok degerli.Böyle turlar,böyle yorumlarla,daha yakışıklı duruyor.Esas büyük maceram Türkiye turu 23 haziranda yolda 22 il,3500 km 52 gün...

Eger gelişmelerden haberdar olmak cekicegimiz güzel fotografları görmek istiyorsanız.Düşün peşime.Porjemin ayrıntıları aşagıdaki linkte.BU tura herkes katılabilir,Rengarenk bir tur düşlüyorum... buyrun...

(link)

Scudo

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
Merhaba Arkadaslar...

Eger bu turda gidilen yerleri begenip,keşke katılabilseydim diyorsanız,Muhammet isimli arkadasım bu turun bi benzerini 1-2 hafta sonra yapacakmış.Sanırım ben o tarihte türkiye turuna başlamış olacagım.Katılmanızı, güzelliklere dokunmanızı isterim.Arkadasım muhammet bu turu en kısa sürede yayınlayacak.Mutlukalın...

Turkishflier

Aktif Üye
Tepki
143
Çok güzel yerler gerçekten.Vadinin tarihi ile ilgili bir bilgi varmı elinizde,vadinin duvarındaki kare şeklindeki oyukların nedenini çok merak ettim ben.Bir de bölgenin Mersin içindeki yeri tam olarak neresi?O taraflara yolumuz düşerse uğramadan geçmeyelim.

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
sevgili Turkishflier, Vadinin tarihini tam olarak bilmiyorum ancak fotolarda da görüldügü gibi,o kare kare delikler aslında bir yol ama yolun kendisi kayanın yüzünde,benim foto cektirdigim yer neredeyse 130 derinliginde.Tahminimce o delikler yoldan gecen insanların hava alabilmeleri için,çünkü cogu kısımda egilerek geciyosun bir hava deliginden bir hava deligine.Çok enteresan.

Kayacı vadisinin yerine gelince,Mersinin Erdemi ilçesine baglı Limonlu beldesinde.Kime sorsanız tarif eder.Bana ulaşırsanız zevkle rehberlik yaparım

mutlukalın
güzel yorularınız için tekrar tesekkürler arkdaslar...

13laila

Üye
Tepki
1
Süpersiniz arkadaşlar....
Fotoğraflardan da anlaşıldığı gibi gerçekten çok keyifli bir tur olmuş:)
Bende inşallah bisikletimi alınca sizler gibi keyifli organizasyonlara katılacağım:)

• Beğen
Tepkiler: Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
Eksik olmayın arkdaslar ilginiz benim için cok önemli.Atlayın otobüse gelin daha burda neler var neler...

Sevgiyle,mutlulukla kalın sevgili bisiklet severler...

Tepki
6
bende into the wild ı izliyormuş gibi oldum..müziğini ed vedder yaptığı için hemen alıp izlemiştim filmi..Muhteşem birşeydi..Fotoğraflara tekrar tekrar baktım da hayatımızın ne kadar rutine bulanmış olduğunun tekrardan farkına vardım..
Bu sene yıllık iznimde trenle dolaşacağım türkiyenin belirli yerlerini.
en kısa zamana beraber bisikletle bir tura katılabilmek çok harika olurdu.....