Merlin Cycles

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.870
İsim
Hakan Engin
Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra ptt.gov.tr den takip edebilirsiniz. Yaklaşık olarak 7 gün civarında elinize ulaşır.

Scudo
Tepki
7
Bisiklet
Cube
Information on your International Signed item is not yet available

Yazısını görmemişim, e benimki de international signed item kapsamında henüz "takip bilgisi mümkün değil" gibi görünüyor.Ptt den verilen siparişteki track number ile mi takip edeceğim acaba ?

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.870
İsim
Hakan Engin
dediğiniz gibi bir süre sonra royalmail in sitesinde bilgisini görürsünüz, Türkiye ye ulaştıktan sonra da aynı kodu ptt.gov.tr deki yurtdışı paket takip kısmına yapıştırıp durumuna bakabilirsiniz

Kerim BEŞER

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Yarına takip numarası güncellenir merak etmeyin. Yakın zamanda bende 3 tane ard arda sipariş vermiştim. 6 gün sonra 3 'ü birden geldi. Adres bilgileriniz doğru ise gelir...

Ertuğrul Mengi

Daimi Üye
Tepki
238
Bisiklet
Merida
Erdal beye katılıyorum, PTT sitesine göre gov.tr daha detaylı sonuç gösterebiliyor.

Tepki
7
Bisiklet
Cube
Dediğiniz gibi ptt gönderi takip ten sorguladım "barkod numarasına ait sonuç bulunamamıştır" diyor

Evet mail atmışlar sadece order sayfasından kontrol ettiğim için görmemişim

1. The tracking link above may not work until the day after
despatch. (gönderimin ertesi gününe kadar track linki çalışmayabilirmiş, OK)

2. If the tracking link fails to work for you, please contact us
and we may be able to provide more information. (link çalışmazsa bizimle iletişime geçin OK)

3. Tracking information for non-UK orders sent via Royal Mail
may only be updated upon entry of your country, and then
upon delivery.(İngiltere dışındaki Royal mail ile gönderilerde izleme bilgisi ülkenize girişte ve teslimatta güncellenebilirmiş OK)

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
@Murat Sönmez

Tesadüfe bakın bende Çarşamba günü hayirlisiyla siparis verecegim. Ürün 70 euro kargo ile 80 e geliyor umarim bi sorun cikmadan gelir benimkide.1 saat içinde kargoya vermeleri cok hoşuma gitti acikcası:) Takipteyim :)

Tepki
7
Bisiklet
Cube
Alışveriş yapacaklara hem rehber hem de tecrübe olacağını düşündüğümden paylaşayım istedim, bakın şimdiden yaramış gibi :D

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
@Murat Sönmez

Bence de abi süper oldu valla. Bende düşünüyordum şimdi. Siparişi versem ne zaman kargolarlar vs. Bunları düşünüyordum açtım forumu bu başlık daldım direkt. Umarım sapasağlam ulaşır hiç gümrük vs. uğraştırmaz. Hayırlı geceler.

Tepki
7
Bisiklet
Cube
Bu arada ürünün fiyatı kargo hariç 54 pound yaklaşık 68,5 €

Ve yeni bir bilgi daha

Ödemeyi HSBC den yaptım banka 2$ kadar komisyon almış bilginize

• Beğen

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Satıcılar genel olarak kargo şirketlerinde yıllık toptan gönderi alıyorlar. Mesela perakende bir gönderi atıyorum 10 TL ise bu yıl 10bin gönderi yapacağım derseniz firma size bunu 3-5 TL ye yapabiliyor. BU gönderiler için firmaya takip no larını peşin veriyor.

Burada olan büyük ihtimalle bu. Size verdikleri numara için yanılmayın Posta ofisine gidip pakedi verip karşılığında aldıkları bir numara değil bu. Önceden alınmış numarayı size veriyorlar. Yani o numarayı sizin kargonuza tahsis etmiş oluyorlar. Bunu daha sonra akşam ertesi gün bazıları 3 gün sonra vs posta ofisine veriyor. BU süre boyunca elinizde numara kargo bekliyorsunuz ama kargonuz hala satıcıda olabiliyor. Gelen kargo üzerindeki posta ofisi damgasına bakıp postaneye ne zaman teslim edilmiş öğrenebilirsiniz.

• Beğen

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
@Murat Sönmez

Ne durum da sipariş abi? Merak ettim :)

Tepki
7
Bisiklet
Cube
Status: It's on its way
Your item, posted on 09/12/14 with reference XXXXXXXXXXXX has been received at our international mail centre and is being made ready for despatch overseas

Durum : Gönderi yolda
"Belirtilen referans numarası ile postalanan gönderiniz posta merkezimize kabul edildi, ülke dışına gönderim için hazırlanıyor"

Evet herşey yolunda görünmeye başladı

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@Murat Sönmez

4 5 güne Ancak gelir Türkiye'ye.Birde siparişi verdikten sonra 1 gün beklersiniz hemen Takip No Vermiyorlar.E-Devlet kargodan takip edin Ptt'nin ki pek güncellenmiyor.Gerçi bu sitelerin ne zaman ne vereceği belli olmuyor bakıyorsunuz İngiltere'de gözüküyor bir bakmışın ertesi gün bulunduğun ilçede...

Tepki
80
Bisiklet
Salcano
ben de merlin'den ayakkabi almistim ayni seyleri yasadim, merak etmeyin urun sikintisiz elinize ulasacaktir.

Tepki
7
Bisiklet
Cube
Your item, posted on 09/12/14 with reference XXXXXXXXXX has been passed to the overseas postal service for delivery in TURKEY

Belirtilen referans numarası ile postalanan gönderiniz Türkiye teslimatı için yurtdışı posta servisine geçmiştir.