merida kadrosunu bulabileceğim yerler ...?

Konu, 'Merida' kısmında samet.senel tarafından paylaşıldı.

1. samet.senel

samet.senel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi merida kadrolarını hangi sitelerde bulabiliriz sadece kadrosuna bakıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. muzaffer markop

muzaffer markop Yeni Üye

Seviye:
    dostum sanırım istek üzerine geliyor kadrolar tabi hangi seri oda var işin içinde hangi modelini istiyorsunuz?

samet.senel

samet.senel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    hfs modellerini istiyorum kardeşim 2000 , 3000 ... samsundaki bayisi henüz türkiyeye gelmedi diyor

4. muzaffer markop

muzaffer markop Yeni Üye

Seviye:
    anladım gelmemiş olabilir bir seri gelecek aralıkta diyorlar ne derece doğru bilmiyorum ama

İlginizi Çekebilir

upload_2016-12-15_15-15-20.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...
upload_2017-5-4_14-38-12.png
Spor dediğimizde aklımıza, o spora yatkın kasları olan atletler geliyor. Örneğin, maraton veya yol bisikleti yarışından bahsediyorsak, hem kardiyovasküler sistemin hem de ilgili kasların...
mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...