Merida crossway'le yağmur sonrasında'da araziye girdim.

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.357
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Eşimle yürüyüş yaptığımız ormanlık parkurda bu gün kullanmak üzere kendi dişli lastiklerini taktım bisikletlerin.Ancak dün gece sağlam yağmur yağdı, eşim ben gelmiyeceğim dedi haklı olarak:(.Bende sabah saat 06:00 da bastım pedala .Gopro'nun kayıt tuşuna bir bastım kart yok.Eşim dünkü yürüyüşlerin kayıtları izlemek için televizyona takmış:ssrtcbya: .Telefonla bir kaç kare çektim idareten ;)
En sonda yıkamacıya gidip bir güzel temizlendi :)

(link),
(link) (link) (link)[/url]

Scudo

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
Bizde bugün grub olarak cıkıcaktık sapanca tam göl turu yapıcaktık ama sabah 8 e kadar saganak yağdı şimdi durdu bende sizin resimleri gördükten sonra cıksam mı diye düşünmeye başladım :) kent ormanına umuttepeye biraz rampa var ama bilemedim şimdi:)

• Beğen
Tepkiler: Ozan Güneri

canayaz0734

Daimi Üye
Tepki
641
İsim
Can AYAZ
Bisiklet
Diğer
Çok güzel :) benimde bisikletimi sizinki ile aynı bende yağmur sonrası Beylikdüzü-Gürpınar çevresinde kullanmıştım gopro kaydımı koydum .aYazın toplam bir video haline getireceğim inşallah :)

Sormak istediğim bir konu var ;Teker değişikliğinden bahsetmişsiniz şehir içi asfalt yolda ne marka ve model lastik kullanıyorsunuz?

• Beğen

canayaz0734

Daimi Üye
Tepki
641
İsim
Can AYAZ
Bisiklet
Diğer
@Ozan Güneri

Çok teşekkürler :) İç lastiği değiştirmemiz gerekiyor mu?Bisiklet tekeri değiştirme konusunda tecrübem yok....

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.357
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İç lastiği değiştirmenize gerek yok bu ölçüde.Dün akşam üstü 4 adet değiştirdim.En kısa sürede degiştirme egzersizi yapın bence. @canayaz0734

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
Sele altı çantanızı çok beğendim markası modeli nedir ?

Tepki
69
abi tam crossway'imi değiştirmeyi düşünürken ilaç gibi başlık açmışsın. yeniden sevdim bisikletimi. sağolasın :)

• Beğen
Tepki
40
İsim
Barış Asa
Bisiklet
Merida
Merhaba, yeni merida crossway 100 bisiklet aldım. Genel olarak çok memnunum. Fakat seleden bozuk yollarda ıslık sesine benzer bir ses geliyor. Sebebi sanıyorum selenin yaylanarak sele borusuna girip çıkması sonucu oluşan bir hava sesi. Sizin başınıza geldi mi? Çözümü var mıdır? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.357
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vraptor Bisikletinizin markasından :) .Ben aldığımda 10 tl civarındaydı. (link)
@hederahelix Şu ana kadar o tarz bir ses duymadım.

• Beğen
Tepkiler: vraptor