Merida crossway 100d kadro seçimi YARDIM!!

kemal.bahadır

Forum Demirbaşı
Tepki
524
İsim
Kemal Bahadır Çakır
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
iyi geceler öncelikle.Sanırım bisiklet seçiminde 3. konu açışım diğerlerini okuyunca artık eski aşklar geçip gider ya öyle gülüyorum.İnsan zamanla nasıl değişiyor artık 2.bisikletimi alma kararı verme aşamasındayım fakat şehir bisikleti tecrübem ilk olacak ve kadro konusunda çok kararsız kaldım.

Çok sevdiğim saydığım bir abimden bu modeli alacam fakat kadro boyu bana uydu mu emin olamadım.Tecrübeli hocalarımdan bilgi almak istedim.
Bu Merida crossway 100d modelinde elinde tek kadro boyu var 52inç üstüne oturdum ama sanki bana uymadı.Bu arada;
Boyum:1.83
Bacak boyumu yalan yok ölçmedim ama bacakları uzun bi insan değilim.

Paylaşılan bilgilere baktım fakat bana 55inç gerekıyor sanırım ne dersiniz???

Bu arada bu modeli alıpta kullananlardan ayrıca yorum beklyorum ilgilinz için şimdiden teşekkürler

(link)

Scudo

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Boyum 183 crossway 20v kullanıyorum. 55 cm kullanıyorum mükemmel uyum içerisindeyim kadromla. Ne üstü ne aşağısı 55 cm kullan derim. 55 inç e binmek için 250 cm filan olmak gerekir heralde :D

kemal.bahadır

Forum Demirbaşı
Tepki
524
İsim
Kemal Bahadır Çakır
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
uykusuzluğu verin:) şimdi okuyunca ben ne yazmışım dedim.55cm olsun diyorsunuz yani hea.52cm kurtarmaz mı:)

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
52 i de olur tabi, sele borusu uzun zaten gidon boğazında yükseklik ayarı da var sıkıntı yaşamazsın :)