merida carbon flx 3000-D AĞIRLIK???

Konu, 'Merida' kısmında OSMAN MACİT tarafından paylaşıldı.

1. OSMAN MACİT

OSMAN MACİT Yeni Üye

Bu Bİsİkletİn AĞirliĞi Nedİr ArkadaŞlar...bİlen Varsa Bİlgİ Verİrse Çok Sevİnİrİm...kullanan ArkadaŞlar Varsa Nasildir Memnunlarmi...???

2. iskender

iskender Forum Bağımlısı

Adı:
    iskender özbey
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    kadro ağırlığı 1175 gram 16 inç olanı...kullanıyorum ve çok memnunum.kesinlikle süper bir bisiklet.emsalleri içinde en uygun fiyatlı olanı...

OSMAN MACİT

OSMAN MACİT Yeni Üye

TeŞekÜrler....pekİ 2008 Model Olan In Kendİ Donanimlariyla Toplam AĞirliĞi Ne Kadar Acaba Bİlİyormusunuz Bİde Nereden Ne Kadara Aldiniz ....t

4. kory

kory Kıdemli Üye

Seviye:
    selam ben 18 inc olanını kullanıyorum, kadroyu çok çok yakından defalarca inceledim harika bir işciliği var, açıları mükemmel çok atik bir şey, kedi gibi :)...!
    ben ankara dan erdoğanlar bisikletten aldım ve reklam amaçlı söylemiyorum tr de en ucuza erdoğanlar bisiklet satıyor oraya bir bakın derim.

5. FERHAT ÖZGÜR

FERHAT ÖZGÜR Yeni Üye

Seviye:
    kardeşim çok saol sayende çok güzel bir bisiklete sahip oldum teşekürler....

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_9-18-27.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
andy-schleck-tour-de-france-2011.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...