Merida 2011 model TFS 100

Cenk Devrim

Aktif Üye
Tepki
27
Bİleğimi sakatladım ve bisiklet hayatıma son vermek zorunda kaldım. 1 yıl önce aldığım dağ bisikletini de bu sebeple satıyorum.

Bisiklet çok temizdir.Sıfır gibidir.Çok az kullanma fırsatı bulabildim.Daha kaza bile yapılmadı.

İzmir doruk bisikletten alınmıştır, faturası bulunmaktadır.2011 modeldir.

Alıcının izmir içi olması tercihimdir. Almayı düşünen gelip görebilir.

İzmir dışına kargolanır fakat ücret alıcıya aittir. Fİyat için 500 TL düşünüyorum

Kadro Boyu 20 inç (50cm) dir. Kadro disk fren uyumludur

Ayrıca bisikletin yanında 1 adet ön far(Lumen marka), arka far, Bir adet kırmızı siyah kask,, bir adet jelli sele kılıfı, mini boy bisiklete monteli pompa, orjinal lastiklerin yanında 1 çift asfalt için ince dış lastik de hediye ediyorum.
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
Frame Matts TFS Comp-V(disk uyumlu)
Color Black(team green)
Fork RST Gila 100 TnL
Shock
Derailleur front Shimano M310 low 34.9-42
Derailleur rear Shimano Alivio 8
Shifters Shimano SL-M360 Rapidfire
Brake levers Avid FR5
Brakes Avid Single Digit 3
Chainwheel Shimano M311 42-32-22 CG
BB-Set Shimano Cartridge
Chain Shimano CN-HG50
Hubs Alloy QR / Shimano RM60
Rims Matts Pro V
Freewheel Shimano CS-HG40-8 11-32
Spokes Black stainless
Tires Merida Race 2.1
Handlebar FSA XC 300A OS R20 620
Stem FSA OS-190 6°
Headset M10 Neck
Seatpost FSA SL280 SB25 31.6
Saddle X-Mission Line
Pedals XC Alloy

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Tercih elbetteki sizindir ama bir bilek sakatlanması yüzünden (gerçi el mi ayakmı bilemiyoruz ama) bisikleti bırakan ilk sizi duyuyorum.Nice abilerimiz kollarını bacaklarını kırdılar hala bu işin içindeler.Bence sizde çabuk pes etmeyin.

sedat_slave

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Bisiklet
Beldeyama
@M.Burak KARADAĞ

katılıyorum
benimde bileğim kırıldı (skafoid) ,ameliyatla vida takıldı. fizik tedavilerine rağmen sol el bileğim sabit konumda ,yukarı aşağı oynamıyor.ama bu beni engellemiyor.

Cenk Devrim

Aktif Üye
Tepki
27
Ayak bileğim, kırılmadı, tendonlarımla ilgili bir problemim var. Bisiklet sürmeden öncelerine dayanıyor bu sakatlık, daha önceleri basketbol oynuyordum.O zamandan kalan bir problem bu, bisiklet sürerken problem olacağını düşünmüyordum aslında, 70-80 km yol yaptığımda dahi problem olmadı hiç birkaç ay. ama en son bir seferihisar'a sürdük. döndüğümde günlerce yürüyemedim desem yeridir. Böyle olunca da bu beni korkuttu, arkadaşlarım çağırdığında duraksar oldum, her yola gidemiyordum. tek başıma olunca da bisikletten uzaklaştım yavaş yavaş. Bu arada teşekkür ederim ikna etmeye çalıştığınız için, ama benim için de bu kararı vermek kolay olmadı.

Cenk Devrim

Aktif Üye
Tepki
27
ilan günceldir arkadaşlar. (hediyelere bir adet yan ayna ve 3-4 adet yedek iç lastik de eklendi)