Merhabalar

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Mustafa Kocabaş tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Kocabaş

Mustafa Kocabaş Forum Demirbaşı

Seviye:
    selam ben adana dan mustafa. forumda yeniyim. öncelikle şunu söyleyim forumu inceledim, inanılmaz. herşey çok profesyonelce hazırlanmış. üyelikler tek tek onaylanıyor. tüm bisiklet severlerin böyle bir ortamda olması çok güzel.
    küçüklükten beri çok severim bisiklet sürmeyi ama malesef pek sürdüğüm söylenemez. eski bisikletim çok ağırdı, aşağı bağlayamıyordum(iyi para vermiştik zamanında). indir çıkar apartmanda bi dertti. artık böyle bir derdim yok gerçi. çaldılar çünkü. sadece 1 hafta aşağıya bağlamam yetti. 4 yıldır bisiklet sürmüyorum. bir tane aldılar kardeşim istedi, ama bisiklet yokuş aşağı giderken duruyor, çıkışı siz düşünün. önceki bisikletten sonra kullanamadım haliyle onu.
    böyle işte, şanssız bir bisiklet severim. hepinize merhaba.

İlginizi Çekebilir

2.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
Fabian-Cancellara-aero-position-2.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
1260442400631-53b3fvc497a2-1468594337430-170idxc1zvy8a-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...