Merhabalar..

Daeveduff

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar çok sıkı bisiklet tutkunuyum.. şu anda 5 tane bisikletim var.. küçüklük bisikleti,bmx,bianchi,castello,bianchi...

size yenisini göstereceğim... (Bianchi Diablo 21 vites 24 Jant)

Sizce nasıl seçim yapmışım*?

(link)

Scudo

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
Şu an forumdaki ilk mesajın ve kendince çok doğru bir karar vermişsindir.Doğal karşılarım.İleride bilgi edindiğin ve bilgilerini arttırdığın zaman vermiş olduğun kararı değerlendirebilirsin.Kazasız belasız sürüşler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: enginkron

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
@İdris ACA
arkadaşıma katılıyorum:
hayırlı olsun .Kazasız belasız sürüşler dilerim.Agırlık çok önemli buda tabiki maddiyatla alakalı .bir zamanlar bu bisiklerler çok iyiydiler ve bende bu bisikletlere bende bindim.ama şu an ............hoşçakalll

Emirhan Gördebil

Daimi Üye
Tepki
75
Kesinlikle bende katılıyorum.Bianchi tiger kullanıyordum ve diğer bisikletleri görünce yanlarında pamuk gibi geliyordu.Ama yeni bisikletimi kendim sıfır alıp teker teker parçalarını değiştirdim ve aradaki fark inanılmaz..

Daeveduff

Üye
Tepki
0
Yorumlar için teşekkürler herkese ama işte bnm için şehirde kullanabileceğimin en iyisi buydu bi üstü ultimate vardı ama onda pek fark bulamadım bunu aldım.. alüminyum kaplama tamamen zaten.. hafif ama bazı bisikletlere göre ağır kaçabilir.. Eski bianchimde parçaları deiştirmiştim laf aramızda fazla hızda gitmeyen motorlarla yarışıyordum onunla.. Ama bu bisiklet hazır olduu için bir daha üstünde uğraşmam fazla vakit alır çünkü.. bisiklet konusunda alışweriş yaptıınız yerler nereleri acaba??

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
hayırlı olsun dostum bene baya bianchi kullandım ondan sonra sedonanın griş seviyesinde br bisikletini aldım ucuz olmasına rağmen arasındaki fark inanılmazdı
bol pedallı günler

ReSuL

Forum Demirbaşı
Tepki
83
hayılı olsun kardeş...forumu kullandıkça fikrinin değişeceğine inanıyorum....yani daha iyilerini almak için....

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
hayırlı olsun. güle güle kullan.

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
forumu takip et biraz, turlara katıl, turlarda diğer arkadasların bisikletleriyle denemeler yap ve aradaki farkı gör derim. fikirlerin değişir.

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
:yanlız bisklet alırken 26 lık jant almanı tavsiye ederim.

shaq

Daimi Üye
Tepki
137
bende bianchi kullanıcısıyım hiç memnun değilim :D ağır ve hantal :D fikrin dğeişir en kısa zamanda belki

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@Daeveduff
Öncelikle yeni bisikletiniz hayırlı olsun.
Bisiklet ile ilgili donanım, yedek parça vs vs hepsini forumumuzda reklamı olan mağazalardan temin edebilirsiniz. Hepsi de çok ilgili ve güler yüzlüler. İstanbul'da olduğunuz için gidip birebir tanışıp alışverişinizi yapabilirsiniz. Ben Erzincan'dan bile gönül rahatlığı ile alışveriş yapıyorum.

Tekra aramıza hoşgeldiniz.

Sevgiler...