Merhabalar

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar ben bisiklet almak istiyorum ancak hangisi daha iyi bilemiyorum bisikleti asfaltta kullanacagım çok uzun yollar gitmeyi planlamıyorum öğrenci olduğum için bütçen en fazla 750 lira yardımlarınızı bekliyorum.

Scudo

aykut alihocaoğlu

Aktif Üye
Tepki
45
Fixie tarzı öneririm ucuz, şehirde havalı :) tabi büyüklerimizin yorumlarını almadan olmaz...
http://image.made-in-china.com/6f3j00IvFEKblMftoS/fixed-bike-track-bike-fixie-bike-fixed-gear-bike-frame-size-50CM-52CM-54CM-56CM-58CM-60CM-XR-R-FX.jpg
student bike diye geçtiğini görmüştüm ve gülmüştüm hatta bende böyle bir fixie düşünüyorum şehir için çok şık :)

(link)

• Beğen
Tepkiler: gok
Tepki
1
arkadaşım ben de yeniyim sahibinden.com da salcano city sport var onu aldım bekliyorum. başlangıç için iyi gibi gldi fiyatıda uygun 500 tl bir bak derim.

TayyipKARALİ

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Cannondale
750 liraya hidrolik li bir bisiklet bula bilirisn ama pazarlık etmen lazım baya :)
ankarada düzgün bisiklet satan bisikletcilere gidip bakmanızda fayda var bide biraz araştırma yap derim biraz bisiklet parcaları hakında ve fıyatları hakında araştırma yaparsan iyi olur bisikletciye gitiğinde sadece göz zevkine göre değil üstündeki ekipmanıda inçeleme şansın olur

en yakın zamanda pedalaman dileğimle iyi günler.

Tepki
0
@tayyip karali

öğreniyorum parçaları yavaş yavaş

HANGİSİ DAHA İYİ SİZCE

SALCANO XRS 700
FİYAT:760 LİRA

TİP :700C YOL 14 VİTES
KADRO :6061 ALÜMİNYUM
MAŞA : RİJİT ALÜMİNYUM
ARKA VİTES :SHIMANO RD-A070
VİTES-FREN KOLU : SHIMANO, ST-A070, 14 VİTES
ÖN VİTES :SHIMANO FD-3400
ARKA DİŞLİ :SHIMANO MF-TZ21 TOURNEY, KASET DİŞLİ RUBLE
KRANK TAKIMI: SHIMANO FC-A070
FREN TAKIMI : V FREN TAKIMI
GİDON : SALCANO/ZOOM DB-AL-48 ALÜMİNYUM
GİDON BOĞAZI : ZOOM AHEAD ALÜMİNYUM
JANT : SALCANO RACE 02 700C
LASTİK :SALCANO XRS SERİSİ 700CX23

http://www.salcano.com/urunler/large/FBdT8lZOPBxrs%20700.jpg

SALCANO XRS F01
FİYAT 780 LİRA

TİP :700C YOL 24 VİTES
KADRO :6061 ALÜMİNYUM
MAŞA : ÇELİK MAŞA
ARKA VİTES :SHIMANO RD-2300
VİTES-FREN KOLU : SHIMANO ST-R225 24 VİTES
FREN TAKIMI : TEKTRO 837 ALÜMİNYUM V-FREN
GİDON BOĞAZI : ZOOM AHEAD ALÜMİNYUM
JANT : SALCANO RACE 02 700C
LASTİK :SALCANO XRS SERİSİ 700CX23

http://www.salcano.com/urunler/large/5v6L2wPuuAxrs%20f%2001.jpg

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@tayyip karali

Yo hiç de "bayağı" pazarlık etmeye gerek yok. Ben 650 TL'ye aldım. Fabrika çıkışlı :D

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Gösterdiğiniz bisikletler de gayet uygun ancak siz şehir içi asfalt yapacağınıza göre markaların city modellerine bakmanızı öneririm, hem bütçenizi zorlayamacak hem de ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak modeller mevcut. Türkiye şartları malum her ne kadar aslfalt yolda kullanacak olsanız bile yollarımız pek hoş değil ve amortisörlü bir model tercih etmenizi öneririm. Salcano City Sport serisi gayet uygundur sizin için, biraz daha zorlamak istiyorsanız Merida Crossway modellerini incelemenizi öneririm. İyi akşamlar.. :)