Çamlıca

LesPaul

Üye
Tepki
0
merhaba, istanbul çamlıca'da oturuyorum.
üniversite öğrencisiyim ve part time çalışıyorum. 1 ay sonra mezun olcam inşallah:)
çok küçük yaşlarımdan beri bisiklet kullanırım. ama daha çok dağ bisikleti kullandım.
uzun zamandır bisiklet kullanmıyorum. ancak şu anda motosiklet kullanıyorum.
motosiklete başlama sebebim de bisiklet sevdam olmuştu zaten:)
tekrar bisiklet kullanmaya başlamak istiyorum ama dağ bisikleti pek istemiyorum.
yol bisikleti veya tur bisikleti gibi birşey almak istiyorum. hızlı ve kulanışlı olması benim için önemli.

1000 ytl'ye kadar aradığım özelliklerde bir bisiklet öneriniz olabilir mi?

Scudo

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
1000 ytl üstüne bir 1000 lik daha koyarsan fransa turuna bile katılabilecek kalitede bir bisiklet var 2. el yol bisikleti ilanlarını incele bisan zeus full carbon

LesPaul

Üye
Tepki
0
teşekkür ederim.
maalesef 1000 ytl yi geçemem. bir de bu konuyu halen düşünmekteyim.
bizim buradan bisikletle ulaşım zor. çok fazla da binecek alan ok.
bir formül bulmaya çalışıyorum..

Nyo Ykpogl

Aktif Üye
Tepki
72
Geceleri çamlıca tepeleri bir başka oluyor temiz hava ve manzara :) Merak ediyorum benim gibi kaç kişi var geceleri çamlıca tepesine bisikletle takılan ??? Tanışmak isterim ayrıca grup vs.. varsa katılmak isterim !!!

http://www.byacibadem.com/DSC01027.jpg

Nyo Ykpogl

Aktif Üye
Tepki
72
Admin arkadaşlardan ricam bu başlığı silmeleri fuzuli oldu sanırım kimsenin bişe yazacağı yok demekki kimse çamlıcaya çıkmıyor...

edo

Üye
Tepki
35
Ümraniye Çarşıdayım. H.sonlar (c.tesi - pazar) bir yerlere gidilebilir. Msn'den iletişime geçebiliriz.

(link) bu konudan da devam edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Nyo Ykpogl

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
hocam, bahsettiğiniz çamlıca tepeleri nerde tam olarak ?!? kadıköy- altunizade- acıbadem üzerinden bu televizyon antenlerinin olduğu yere kadar olan kısıma gece sürüşlerimde sık sık uğruyorum ancak o antenlerin olduğu yer ile sizin çamlıca farklı sanırım. sizin olduğunuz taraf ümraniye tarafındaysa eğer, az biraz o yöne de devam ediyoprum, köpek, karanlık , incelen, gecekondu mahallesine doğru giden yolar yüzünden bir süre sonra cayıp e5 'e iniyor, ordan kozyatağı taraflarından göztepeye geçerek kadıköyde turumu tamamlıyorum.
aslında sizin olduğunuz yer benden ne kadar uzak olabilir ki? bi tarif etseniz bulurum ben sizin oraları ? bende özellikle o tarfları keşfetmek istiyorum, bu yüzden konu başlığınız ilgimi çekti ?

Nyo Ykpogl

Aktif Üye
Tepki
72
Evet antenlerin olduğu yerler çamlıca tepeleri... Msn eklersen haberleşiriz...

hotwings

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Salcano
Çamlıcada oturuyorum İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuar Çalgı Yapım bölümünde okuyorum. Anlayacağınız üzere gitar gibi çalgıları özel olarak imal ediyorum.
Bisikletle küçük yaştan beri ilgiliyim. Birkaç senedir ara vermiştim bisiklete şimdi yeni bisiklet alarak aranıza katıldım.
daha öncesinde bmx tecrübem var diyebilirim.
Şuanda Salcano ng650 hd kullanıcısıyım.

Atahan Eker

Daimi Üye
Tepki
461
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hoş geldin tekrardan

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
Hoşgeldin :)

Çamlıcadan selamlar olsun.

hotwings

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Salcano
Teşekkürler. Tekerlekler başlığındaki çalışmama göz atmanızı ve yorumlarınızı bekliyorum

alper okumuş

Aktif Üye
Tepki
34
selamlar,
bende camlıcada otuyuroum bır ara pedallayabılırız