Balat

ieren34

Üye
Tepki
13
öncelikle merhabalar...ben eren 18 yasında bisiklet sürmeyi, yüzmeyi ve model - rc hobi oyuncakları cok severim...sizlerle tanısmayı istiyorum...istanbul avrupa yakası fatih - balat ta oturuyorum...samsunda yasıyorduk fakat aile ayrılınca mecburen baba tarafına yerleşmek zorunda kaldık, iste öyle sizleri tanımak hos vakit gecirmek istiyorum...saygılarımLa

Scudo

independent

Aktif Üye
Tepki
90
hoş geldin eren..burada bende yeniyim..cuma gunleri buluşmalar oluyor geleneksel olarak..katıl bence..iyi vakit gecirmek istiyorsan..görüşmek üzere..

• Beğen
Tepkiler: ieren34

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
(link) ana başlığı altında (link) size en yakın olan grup. Onlara katılıp ortama yavaş yavaş ayak uydurabilirsiniz.
Arada bir bize ( (link) ) de kaçamak yaparsanız olur, çünkü oradan gelen arkadaşlarımız bulunmakta :D

Bunun dışında hafta sonu düzenlenen geziler mevcut. (link) kısmını takip ederseniz, toplu gezilere katılabilir ve eğlenceli hafta sonları geçirebilirsiniz ;)

Bu arada, Bisiklet Forum`a hoşgeldiniz :D

• Beğen

ieren34

Üye
Tepki
13
herkese tesekkürler...linklere bakacam...uygun zamanımı sizlerle gecirmek isterim acıkcası...saolun ilginiz için... :)

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
hoşgeldin :) ben de yeniyim,, ve forumda harika vakit geçiriyorum,, artık öyle ki artık internete sadece foruma göz atmak için girer oldum,,,
seni de aramızda görmek oldukça güzel :)

• Beğen