merhabaa!!!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında BİLGE tarafından paylaşıldı.

1. BİLGE

BİLGE Üye

Seviye:
    Merhaba herkese uzun zamandır açmıyorum:) .
    bu hafta hep yazılımız vardı. sosyal yazılısı, fen yazılısı, ve matematik yazılısı:) vardı sosyalden 97 fenden 88 matematiktende 86 aldım:)

kurt bunu beğendi.
  2. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    aferın ama mat. için 90ın altına dusmemeyı hedefle bence

3. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba Bilge hoşgeldin.;)..

tabi derslerin daha önemli, uzun zamandır seni aramızda göremiyoruz sağlık olsun ne diyelim..;)

yazılıların çok iyi geçmiş,seni gönülden tebrik eder derslerinde başarılarının devamını dilerim Bilgecim..:in:

kurt bunu beğendi.
  4. kurt

kurt Kıdemli Üye

Seviye:
    bilgecim merhaba notlar süper tebrikler herzaman büyük düsün sevgilerle kal

5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Bilge'cim tebrik ederim.
    Biliyorsun 85 ve üzeri notlar "5"tir. 4 de "İyi" diye geçer ama sen kanma onlara. Asıl olan yazılılarından 5 almaktır. Matematiğine biraz daha dikkat edersen mükemmel olur. Bunlar ufak tefek abi tavsiyeleri :)
    Sana bol şans ve başarı dilerim, foruma giremediğin için üzülme biz senin gibi sevimli ve çalışkan bir kardeşimizi asla unutmayız :)
    Sevgiler

kurt bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-26_10-10-26.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
1260442400631-53b3fvc497a2-1468594337430-170idxc1zvy8a-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...