Merhaba :)

Tepki
1
Bu akşam cadde bostanda bisiklet sürecek bir grup yada kişiler var mı ? Ama çok tempolu olmayacak şekilde. Ben daha yeniyim :)

Scudo

akn

Üye
Tepki
11
Ben de aynı gurubu arıyorum ama ramazan dolayısıyla sanırım turlara ara verilmiş..

Tepki
1
Akşam çıkmak istiyorum. Ama tek başına güzel olmuyor ve keyif vermiyor. Ne zaman başlanacak ?

akn

Üye
Tepki
11
Eylül gibi başlar diye düşünüyorum.. Tek başına olunca da farklı bir keyfi var ama grup olunca eminim daha keyifli olacaktır. Bu akşam bir yere davetliyim olmasaydı sana eşlik ederdim.. :)

Tepki
1
O zaman antremanlara bu akşam başlayabilirim. Gerçi ekipmanlarımda tam değil. Ancak yinede heyecan verici :)
Bu arada teklif için teşekkür ederim.:)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
mesaj yazabilmişsiniz :) sorunun çözülmesine sevindim :)

bence de grup turlarını beklemeden siz başlayın... ertelemeye gerek yok.
böylece grupta da en arkada kalanlardan olmak yerine önde gidip arkayı bekleyenlerden olursunuz, daha az yorulursunuz :)

• Beğen
Tepkiler: akn

akn

Üye
Tepki
11
@CandanC

kesinlikle katılıyorum. geçen haftadan beri ben her akşam çıkıyorum kondisyonumu yükseltmek amacıyla..

Tepki
1
Her akşam zor gibi henüz yeniyim. Ama çıkma konusunda kararlıyım. Aslında ışık vs. ekipmanları tamamlamadığımdan bir kaygı var. Sizin aksesuar almam için önereceğiniz uygun yerler var mı ?

akn

Üye
Tepki
11
Evet ön far ve arkada stop gerekli, özellikle fenerbahçe taraflarında karanlık olan yerler var. Buralarda görüş iyice düşüyor. Önerebileceğim bir yer yok ama aldığım yeri söyliyim size, kuyubaşında minibüs caddesinde bir bisikletçi var VOIT yazıyor tabelada ben ön farı oradan temin etmiştim. Diğer ekipmanları bisikleti aldığım yerden almıştım (kaçkar bisiklet bostancı), herhangi bir bisikletçiden temin edebilirsiniz..

Tepki
1
Merhaba
Ekipmanlarımı tamamladım. Nerdeyse her akşam çıkıyorum. PAB grubununda artık bir üyesiyim. Ama onlar sadece perşembe organize oluyorlar. Ben akşamları 7-8 gibi çıkıyorum. Caddebostan - Kartal arasında sürüyorum. Genellikle Caddebostan - Bostancı yapıyorum çünkü oradaki insanlar daha bilinçli. Bisiklet yolu daha boş oluyor.
Ama Bostancı - Kartal arası genelde daha bilinçsiz. Benle sürmek isteyen arkadaşlar varsa. Burdan yazsınlar :)

Tepki
27
Selam... Ben de haftada iki-üc gün cıkıyorum tek başıma. Ayrıca PAB turlarına da mümkün olduğunca katılmaya calışıyorum. Haftaya size katılabilirim :)

Benim genellikle güzergahım Bostancı - Caddebostan. Ama bu güzergah genellikle kısa geldiğinden Caddebostan'dan sonra Bağdat Cad. sine cıkıp, Cadde sonundaki benzinciden tekrar Caddebostan'a dönüyorum ve turu bostancıda bitiriyorum. Sıklıkla izlediğim güzergahım bu şekilde, katılmak isteyenler bana da buradan veya facebook üzerinden ulaşabilirler :)