Aksaray

Tepki
6
OK HIZLI..2 haftadır takipteyim...neyse...inşallah bu hafta sonu olur bişeyler..sabırsızlıkla bekliyorum..

Scudo

Atila Filmer

Forum Bağımlısı
Tepki
923
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@9extreme

merhabalar 9extreme,
bu hafta sonu turlamaya çıkıyorum,detayları buradan bulabilirsin
(link)
ve
(link)

Tepki
6
@Tuonela

pazar rumeli kavağı grubunda sizinle olucam...inşallah fazla tempolu gitmeyiz<...malum kondisyon şu anda fazla iyi değil..

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
arkadaşlar ben yol bisikletimi toplamaya çalışıyorum,onun için atolyede olacağım.ama diğer haftalarda sizlerle pedalıyacağım beyawwww:D

seyyahasan

Üye
Tepki
0
Herkese selamlar. Ben Hasan. Uzun dönemden beri bisiklet kullanıyorum. Bursa'da yaşadığım dönem sık sık Uludağ-Sarıalan çıkıp inmişliğim var. İstanbul'a geleli Uludağ'da yaşadığım heyecanı yakalayamadım. Bisiklete sıkı sıkıya bağlı biriyim. Sadece bisiklet değil farklı doğa sporları ile de ilgileniyorum. İnşallah forum vasıtasıyla sıkı sağlam geziler gerçekleştireceğiz.

Görüşmek üzere...

Hoşçakalın.

Pugtdeem

Daimi Üye
Tepki
229
Merhabalar adım Emre.uzun zamanlardır forumu takip etmekteyim herşeyiyle çok güzel ve gururlandırıcı bir forum herkesi kutluyorum azim emek ve fedakarlıklarından dolayı.son zamanlarda iyi bir bisiklet almak için daha doğrusu beklentilerime cevap verebilecek bir bisiklet almak için arayış içerisindeydim.daha önceki bisikletlerim basit niteliklerdeydi tatmin etmiyordu.aklımda kron vardı ve almaya karar verdim Sirkecide efor bisiklete gittim sağolsunlar çok samimi ,aydınlatıcı yaklaştılar ben teknik olarak anlamam ama anlayacağım dilde ifade ettiler uzun bir aradan sonra bütçem doğrultusunda kron xc 4000 de karar kıldık inşallah yarın alacağım bu bisiklet benim için artık tam olarak başlama noktasıdır ve ilk bisikletim uzun oldu sanırım biraz:) görüşmek üzere

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Şimdiden hayırlısı olsun, güle güle kullan, eski bisikletinle karşılaştırıp bir test yazısı yazarsan, fotoğraflarını da eklersen seviniriz.İstanbul'daki birçok gruptan birine müdahil olursun artık :)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
aramıza hoşgeldin emre artık yeni bisikletinin resmini koyarsın ben bugün sirkecideyim inş. karşılaşırız.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Dünya`nın En Büyük Türkçe Bisiklet Forumuna hoş geldin....

Pugtdeem

Daimi Üye
Tepki
229
teşekkür ederim hoşbulduk önceki bisikletim bianchi ama inanın karşılaştırma yapıcak kadar bilgim yok o zamanlar donanımdan haberim yoktu:) çağatay inşallah karşılaşırız bugün ilginiz için sağolun

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
Emre Hayırlı olsun umarım bundan sonraki bisiklerinide aldığında bugünkü kadar heycanlı olursun bu tutkudan vazgeçme. Umarım beraber pedallama imkanımız olur bisikleti bukadar seven biri ile gezmek keyifli olsa gerek :)

Pugtdeem

Daimi Üye
Tepki
229
Sağolun inşallah beraber pedallama imkanımız olur ve nihayet bisikletimi aldım ilk yolum sirkeciden başlıyarak saraçhane vatan caddesi topkapı ve bayrampaşa oldu toplam 11 km şu anda iş başındayım akşama hayırlısı bakalım:)resimleride en kısa zamanda ekliycem

• Beğen
Tepkiler: blueboy

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
Merhaba arkadaşlar;
Cumartesi günü avrupa yakasında yol bisikletiyle antrmana çıkanlar varmı ?

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
Ben hafta içi hergün arıyorumda bulamıyom tek geziyom :)
cumartesi günü gezicek insan bulmanda kolay gelsin sana:)