Bakırköy

Hues

Mütercim
Tepki
280
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
@Cemil Dada oradaki binalar ne yazık ki bütün siyasilerin ortak eseri olayları takip etmek bile zor. Bisiklet "çocuk işi" olduğu için kimsenin umurunda değil sağolsun araç şoförleri başlarına iş almamak için bize temkinli yaklaşıyorlar. Araç sürücülerinin içerisinde duyarlı olanlar da neyse ki var. Bisiklet yolumuzu işgal edenlere diyecek pek bir şey yok trafik bisiklet yolundan daha güvenli :koptum:

Scudo
Tepki
1
İsim
murat
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
merhaba arkadaşlar ismim murat 28 yaşındayım bakırköyde oturuyorum çok uzun yıllardır bisikletime binmiyorum ama çocukluğum bisiklet üstünde geçti öyleki 2000 yılında büyük bir kaza geçirdim ve suratım yarısı deforme oldu estetikli pansuman dedikler, bir yöntem toparladık :D ( belirteyim kaşımda ki dikişi dışında hiç bir şey yok çok şükür estetik deyince insanlar farklı hayal ediyor) daha sonra çocukluğumdan kalan son bisikletimi kayınçoma verince 7 8 senedir bisikletten ayrı kaldım geçenlerde geri aldım ve şuan bakımlarını yaptırıyorum artık işe bisikletle gidicem kısmet olursa tekrardan herkese merhaba

• Beğen
Tepkiler: Agent_WD40

onurcakmak

Üye
Tepki
91
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese merhaba. İsmim Onur, 36 yaşındayım ve Bakırköy'de ikamet ediyorum. Forumdaki ilk mesajım.

Bir kaç yıldır hızlı tempo yürüyüş ve kısa koşular şeklinde kendi halimde spor yapıyordum. Daha sonra bisiklete çok özendim ve hayli araştırmalar yaptım, ancak bir türlü başlayamamıştım. En son bu senenin başında bisiklete başlama kararımı kesinleştirip araştırmalara başladım. İlk yaptığım şeylerden birisi de foruma üye olmak ve bolca okuma yapmak oldu. Ocak ortasında foruma üye olmuşum, Şubat sonu güzel bir bisiklet almak nasip oldu. Bisikletim ikinci el 2019 model Carraro Race CR 62. Shimano 105 setli (R7000) güzel bir makine. Üzerinde Garmin Edge 200 yol bilgisayarı ve PDR 540 LA pedal ile birlikte geldi.

Çocukluğumda hep bisikletim oldu ve sürdüm. Evde 3 tekerliyle başladım, ilk okulda iki teker BMX, ortaokulda da vitesli dağ bisikletine geçtim (Önce Maestro, sonra Bisan). O dönemden sonra tekrar bisiklete biniyorum şimdi ve ilk yol bisikletim. Bir kaç kez, ortalama 50km'lik haftasonu sürüşleri yaptım tek başıma. Sürüşlerimi Strava'ya da yüklüyorum. Bisikletime iyice adapte olup, karakterini de kavradıktan sonra gruplara da katılmak istiyorum. Bir de spd sl ayakkabı siparişi verdim, daha sonra onun alıştırmalarını yapacağım.

Şimdilik bu kadar olsun. Forum içinde görüşmek üzere, herkese selamlar.

Onur

image0.jpeg