merhaba

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında furkan karaboğa tarafından paylaşıldı.

1. furkan karaboğa

furkan karaboğa Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Hepinize selamlar. Uzun süreli bir full süspansiyon mtb(bianchi) kullanicisiydim. Bursaya üniversiteye geldim bu sene ve daha kaliteli bir bisiklet alma ihtiyacım oldu. Hem düz yolda hem arazi koşullarında süreceğim bir bisiklet ararken, bu siteyi buldum sorular sordum cevaplar aldım, okudum okudum ve en son mosso aldım. Artık okuluma da, birçok yere de onunla gidicem inşallah. Turlara da katılırız inşallah yavaş yavaş. Hepinize iyi pedallamalar, saygılar

Ahmet Can Yakışır bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-18_9-54-57.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
diz-1.jpg
Merhabalar, üç haftadır taze bir bisiklet sürücüsüyüm. Yaşım 37, boyum 180 cm kilom ise 81 kg. Bisiklete binmeye başlamadan önceki iki hafta her gün 4-5 km yürüyüş hafif tempo yürüyüş yaptım....
upload_2017-7-17_11-24-32.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...