merhaba specialized p modeli almak istiyorum

Tepki
2
merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum elimde bianchi sauk modeli bir bisiklet vardı yeni sattım şimdi sedona 741 kullanıyorum idareten kuzenimden aldım geri vereceğim her neyse
specialized p2 modelini almayı düşünüyorum ve türkiyede specialized markasının distribütörlüğünü yapan istanbul aktifpedal firmasını aradım konuştum aklıma yattı ama sizin bildiğiniz
başka bir satış yeri varmı ikinci el street bisiklet almak istemiyorum benim bütçem 2500-3000 bana başka bir marka önerirmisiniz yardımcı olursanız çok sevinirim

Scudo

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Burda öyle konu silmek yok malesef.;) Selam, Ben sana şöyle diyim şuan aktifpedal stoklarındaki p2 bu işler için alabileceğin en iyi bisiklet.Sertan Orman arkadaşımız aldı aynısından.Kendisi çok iyi bir streetçidir.Bu zamana kadar kullandığı en iyi bisiklet olduğunu söylüyor.Yeterli olmuştur umarım bu yorum sana.Yeterli değilse yurt dışı forumlardan da ara p2 ile ilgili yorumları.

Tepki
2
aleyküm selam abi öneriniz için teşekkürler yalnız aktifpedaldaki p2 cromoli kadro ben aliminyum istiyorum ve aktifpedaldaki vitessiz modeli ben birazda arazidede kullanabilceğim bi street arıyorum bana yardım edermisin abi en son giant stp 1 modeline baktım çünkü specialized başka yerde bulamadım ve aktifpedaldaki 2010 model

Tepki
2
çünkü aliminyum darbe aldığı zaman dağıtıyor ama kromoli ben bana kolay geldiği gibi yazıyorum senin dediğin gibi chromoly aliminyuma göre biraz daha az dayanıklı
ben atlayıp zıplamak için arıyorum bisikleti onun için aliminyum olursa daha sağlam olur diye düşünüyorum tabi kendi bilgim
sizin bu konuda bilginiz varsa tavsiyelerinizi beklerim

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@mehmet altundağ

Yanlış düşünüyorsun dj kadrolar aluminyumdan da daha sağlam olsun diye cromoly den yapılır genelde.Bu bisiklette street dj tarzı 520 reynolds borulardan üretilmiş bir bisiklet. Aluminyum birazdaha darbeyi emicidir ama cromo daha sağlamdır. Ama sen vitesli, aluminyum yine sağlam pro birşey istiyorsan P3 iyi bir seçim olur. Ciddi olarak düşünüyorsan stok durumuna göre 2012 p3 de getirriz.Specializedı Türkiyede aktfpedal getirebiliyor sadece boşuna arama. Ben Aktifpedal Bakırköy mağzadayım irtibata geçersen yardımcı oluruz.

Tepki
2
valla özgür abi yarın seni bi aricam abi bi iletişime geçelim söylediğin gibi yapalım çünkü bu konuda çok ciddiyim bende konuşmuştum aktifpedallaönden kapora gibi bi miktar para istemişlerdi o konuda anlaşırsak galiba kasımda getirtebileceklerini söylediler

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
(link) P2 nin özelliklerine burdan bakabilirsin. Beyaz olanı.