Merhaba İzmir

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Yokuscu tarafından paylaşıldı.

1. Yokuscu

Yokuscu Forum Demirbaşı

Seviye:
    slmlar.............

ben izmirde oturuyorum bisiklet hastasıyımdır. epeydir eski olan bisikletimi geçenlerde tamire soktum viteslerini tekerleklerini frenleri falan degistirdim shimano taktırdım. Bisikletçideki en iyisi buydu. Bindim bisiklete Menemenden ksk ye gittim ordan alsancağa gittim. 1 gün konakladıktan sonra foçadaki teyzeme gittim gene bisikletimle. Hiç bir zaman temizligini es geçmem. Ama sorunum var kaskım yok okadar yol kat ediyorum. Birde bisikletimin güvenli bir bisiklet olup olmadıgını ölçmek istiyorum suana kadar iyi ama insan kendi malını hep iyi gorur diye bir laf var. Birde bu kıyafetlerin nerede satıldıgını ogrenmek istiyorum. Yollarda tek dolasmaktan sıkıldım bir grup yada arkadaş arıyorum kendime. İzmirde çiğli tarafında oturuyorum 17 yasındayım. Yardımcı olursanız sevinirim... tşekkurler

2. bugsy

bugsy Aktif Üye

Seviye:
    Selam genç kardeşim,

Bisikletle uzun yol sevdanı takdirle karşılıyorum, ama bir an önce can güvenliğin için ilk başta kaskını daha sonra da bütçene göre güvenlik ekipmanlarını tamamlamanı öneririm.:in: Çiğli de oturduğunu düşünerek ten sana karşıyaka da seda bisikleti önerebilirim.

# 1698 Sokak No. 16 Karşıyaka - İzmir
    # Tel. (232) 369 49 79 - 381 40 38

http://www.sedabisiklet.com/

Bize katılmak istersen hafta içi 20:00 ile 21:00 arası Bostanlı İskele de toplanıp programa göre ya karşıya geçiyoruz yada karşıyaka çevresinde oluyoruz.

Kazasız sürüşler dilerim.

Petite, @ R D @ ve Yokuscu bunu beğendi.
    Yokuscu

Yokuscu Forum Demirbaşı

Seviye:
    çok teşekkur ederim ilginiz için ben bi akşam size katılmak istiyorum büyük bir memnuniyetle

4. Nail USANMAZ

Nail USANMAZ Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba, hoşgeldin.

bugsy arkadaşımızın belirttiği gibi, bisikletinin özellikleri, güvenlik, v.b konularda Seda Bisiklet size yardımcı olacaktır. Bostanlıdaki Sundu Bisiklet ve Ata Bisiklet firmalarını belirtmekte fayda var.
    Bisiklet seçimi, güvenlik, teknik bilgiler v.s gibi her türlü konuda forumu inceleyebilirsin. Çok detaylı bilgiler var.

Gezi-tur konusunda, www.izmirbisiklet.org faydalı olacaktır. Ayrıca bizlerde buradan sana yardımcı olmaya çalışırız.
    Görüşmek üzere hoşçakal.:)

Yokuscu bunu beğendi.
    Yokuscu

Yokuscu Forum Demirbaşı

Seviye:
    tskr ederim ama bisikletimi gostermek istiyorum sizlere okadar prof değil ama idare ediyorum 1999 model bakımını ihmal etmiyorum ama kadrosu cok zayıf

Nail USANMAZ bunu beğendi.