Merhaba Ebaydan Alışveriş Kargo Sorunsalı

YILMAZ Doğucan

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
YILMAZ DOĞUCAN
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaşlar birşey soracağım ebaydan alışveriş yaptım kargo takip numaramda var ayın 22 sine kadar kargo indi şuraya gitti bindi vs bilgileri görüyorum yalnız ayın 22 sinden beri bir hareket yok bu neden kaynaklanmış olabilir ? SS yükledim,

(link)

Scudo

Ercan Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
251
Bisiklet
Scott
Olur öyle merak etmeyin :) Ptt yurtdışı kargo takip kısmından (linki aşağıda) ara sıra kontrol edin. ptt teslim alınca ordan takip edersiniz.

(link)

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Artık yurt dışına sevk edildiği için o siteden takip edemezsin. PTT den takip etmelisin.

YILMAZ Doğucan

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
YILMAZ DOĞUCAN
Bisiklet
Sedona
teşekkürler arkadaşlar hemen bakıyorum.Baktım daha türkiyeye giriş yapmamış sanırsam takip koduna göre hiçbir bilgi bulunamadı diyor bekleyeceğiz :) ilk defa alışveriş yapınca yurtdışından insan korkuyor :)))) tekrardan teşekkür ederim dostlar...

YILMAZ Doğucan

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
YILMAZ DOĞUCAN
Bisiklet
Sedona
merhaba arkadaşlar gümrüğe takılma yok galiba eskişehir dağıtım merkezinde şuan büyük ihtimal pazartesi yada salı kargo elime geçer teşekkürler

Ferhat Can

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Merida
Merhaba E-bay'dan ben de alışveriş yapmayı düşünüyorum.Kargo eline geçtiği zaman haber verirsen sevinirim.En azından güvenilir bir site mi,onu öğrenmiş oluruz.

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Benim de USPS'ten ürünüm var.. Ama USPS biraz sıkıntı sanırım. Sizinkinde en azından "Departed" yazmış, bana USPS ile gelen iki üründe de "Arrived at facility"de kaldı :). Bir tanesi yaklaşık 30 gün sonra elime ulaşmıştı (USPS'te hala "Arrived at Facility" güncellemesi en üstte:)). Şimdi yeni bir tanesini bekliyorum. Bakalım o ne kadar sürecek. Bu arada şunları izleyip korktum :);

ismail eren

Forum Demirbaşı
Tepki
593
Bisiklet
Scott
ben şuana kadar 51 adet alışveriş yaptım ve hepside sorunsuz elime ulaştı.
hatta şuanda sahip olduğum bisikleti dahi e-bay üzerinden ABD'den aldım.
e-bay tüm dünyaya satış yapan ve muhtemelen Türkiye'deki tüm sitelerden daha güvenli bir sitedir

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Can