Merhaba berki bana yardım edebilirisiz.

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında TayyipKARALİ tarafından paylaşıldı.

1. TayyipKARALİ

TayyipKARALİ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Biraz sacma ama beni kadrom var 1998 model bianch pro komsepdiyolar modeline ama pro komsepit yol bisikleti bu mtb :) ama kadrolar aynı sayılır ben disk takmayı düşünüyo ön maşa disk uyumlu ama kadronu Disktakma yeri yok bende kadromu Çok seviyorum açaba disk takma yeri kadroya sonradan montaj yapan filan varmı acaba ne biliyim berki kadroyu delip disk takma yerine alemiyum kaynak ile monte edilirmi bişekilde yerleştirilirmi ?
    Yazım yanliş yaptıysam cok özürdiliyorum- bide yardımcı olan herkeze şimdiden teşekürler

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-11-12.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
cute-sleeping-minions-1920x1080.png
Yatağınıza uzandığınızda uykuya dalmanız uzun mu sürüyor? 4-7-8 nefes tekniğini size 60 saniye içinde uykuya dalmayı vaad ediyor. Etkileyici değil mi? Bu teknik Harward'da eğitim görmüş Dr. Andrew...
upload_2017-2-6_15-27-44.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...