Arnavutköy

Tepki
0
Tüm forum üyelerine selamlar. Nasıl oldu anlamadım ama büyük uğraş ve birkaç denemeden sonra siteye üye olabildim. Yaklışık 1,5 ay sürdü :) Neyse ennihayettinde artık yazabiliyorum. 32 yaşındayım ve Sigorta Acenteliğinde çalışıyorum. Yaklaşık bir buçuk aydır tur/şehir bisikleti araştırıyorum kendime göre. Yeni biskletimi alınca umarım bende aranıza fiziksel olarak katılacağım. Şuan bir bisikletim var ama bilirsiniz, bir konu ile ilgili bilginiz olmadığı zaman anlamsız şeyler yaparsınız. Bende aynı şekilde market bisikleti diye sitede bazı arkadaşların tabir ettiği çift amortisörlü bisikletten almıştım 6 sene önce bizim ormanlarda kullanmak için. Sanırım şimdilik bu kadar başınızı ağrıttığım yeter. Zaman içerisinde birbirimizi hem sanal hem fiziksel olarak daha iyi tanıyacağız.

Scudo

Volkan Aykul

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Carraro
Merhabalar. Yeni bisikletinizi aldınız mı?

oooomer25

Üye
Tepki
5
İsim
ömer
Bisiklet
Ümit
Arnavutköy den yeni katılıyorum arnavutköy den ve civarında oturan arkadaşlar tanışalım aramızda turlar yapalım

• Beğen
Tepkiler: ÇaNakkaLeRuHu

oooomer25

Üye
Tepki
5
İsim
ömer
Bisiklet
Ümit
Bize arnavutköy şimdilik yeter :)
Hoşbuldum. :)

• Beğen
Tepkiler: TSigalko

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Hoşgeldiniz oralarda kulupler filan vardır diye dğşünüyorum malum yarış dönemi başladı sayılır forumu takip ederseniz büyük ihtimal tanıdık yerler çıkar :)

oooomer25

Üye
Tepki
5
İsim
ömer
Bisiklet
Ümit
Hoş buldum
Her ne kadar bisiklet için güzel bir yer oldasada arnavutköy.Ben pek burda kulüp olduğunu düşünmüyorum arnavutköyü tanıyan bilen bilir.
Olursa kendi aramızda turlar ufak geziler :)

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@oooomer25 arnavutköy berbat bir yer insanları trafiği arabaları sürücüleri havası sözüm meclisden dışarı :) oralarda bisiklet süren varsa oda sokak arasında çocuklardır

Suat Şahin

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Suat Şahin
Bisiklet
Kron
Merhaba bende arnavutkoydeyim. Burada ki insanlar bu tarz aktiviteler ile ugrasmiyor. Ama yine de biz bize yeteriz ☺

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
Sirinevlerdeyim arada gelirim arnavutkoye. Gecen arnavut koyden yassiorene geceyim dedim canim cikti. Arnavut koyu bende pek begenmedim.

Suat Şahin

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Suat Şahin
Bisiklet
Kron
arnavutkoy sosyal faaliyetler açısından pek iyi bir mekan değil. İstanbulun çok dışında. bundan dolayıdır ki gelişmedi. ama kırsal alan çok olduğu için dağ bisikletleri ile güzel vakit geçirebiliyor insan.

Hayrettin

Forum Demirbaşı
Tepki
662
İsim
Hayrettin
Bisiklet
Salcano
Arnavutköyü ben de sevmem de hemen yanında Şamlar ve kayabaşı köyleri var buralarda hem mtb mekanı için oldukça uygun hem de havası manzarası çok hoşuma gidiyo turlar olursa arnavutköy değil de buralarda pedallanmasını bekliyorum

@oooomer25 ekip toplayabildiyseniz Şamlar a beklerim

• Beğen
Tepkiler: Whirlwind

Suat Şahin

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Suat Şahin
Bisiklet
Kron
Tur esnasında özellikle tercih ettiğiniz bir yer var mı Arnavutköy'de

• Beğen

Suat Şahin

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Suat Şahin
Bisiklet
Kron
Devlet Hastanesi arkasında özel parkurlar var. Eğer MTB kullanıcısı iseniz orayı size öneririm. Çok eğlenceli oluyor.

• Beğen

Suat Şahin

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Suat Şahin
Bisiklet
Kron
Ama sürüş esnasında kesilikle tüm ekipmalarınızın yanında olması sizin için sağlıklı olacaktır. Ormanın içinde lastiğin patlamasını ve elinizde bisikleti tasımanız hiç iyi olmaz :)

• Beğen