İptal Edildi Merhaba arkadaşlar

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında qplt tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. qplt

qplt Yeni Üye

merhaba arkadaşlar profesyonel bisiklet arıyorum takaslık aranızda web ile uğraşan arkadaşlara 2 senelik özelde görüşeceğimiz reseller hizmeti vereceğim firma bilgilerim gizlidir sadece görüşme esnasında veriliecektir.vereceğim özellikte reseller türkiye teklan lokasyonludur 2 yıllık değeri ise 475 ytl dir.bu paketi alıp başka birkişiye satabilirsiniz sadece bana acil profesyonel bisiklet lazım ilgilenen arkadaşlarıbekliyorum...

2. Supi

Supi Üye

Seviye:
    Peki Bisikleti Aldıktan Sonra Reselleri Kapatmayacaginizi Nerden Bilicez??? Bunun İçin Bi Sözleşme İmzalanacak mı?

qplt

qplt Yeni Üye

evet sözleşmeli olucak fatura vs kesilicek

qplt

qplt Yeni Üye

bisikletin özelliklerine göre paket 2 katına çıkartılabilir bilginize... iletişim için

msn: alicansevinc@msn.com

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-47-41.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
anzac.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-10-25_19-27-33.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.