Merhaba arkadaşlar

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Eyüp zor tarafından paylaşıldı.

1. Eyüp zor

Eyüp zor Yeni Üye

Adı:
    Eyüp
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bu Bisikletim :) Carraro Sportive 121 bisikleti topluyorum ilk maşası degiştim yeni bagaj taktım :) Vede Merhaba arkadaşlar ben Eyüp/silahtardayım iş yerim kagıthane'de şehir tiyatro da güvenliğim izin günümde yada işten çıkarken mesai bitiminde kagıthaneden sarıyer,Beşiktaş, Eyüp, Eminönü turlamaktayım aranıza forma yeni katıldım 5 aydır profesyonel olarak bisiklet sürmekteyim daha önce iki sene sadece işe git gel biniyordum :)

DSC_0061.JPG DSC_0059.JPG DSC_0025.JPG

2. Asım Hulusi Leblebicioğlu

Asım Hulusi Leblebicioğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    uzun bi tura katılmış gibi adeta bagajlarınızın fazlalığı :) Hayırlı olsun :)

Eyüp zor bunu beğendi.
    Eyüp zor

Eyüp zor Yeni Üye

Adı:
    Eyüp
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hazırlık yapıyom yaa işe giderken sarj cihazıydı atlet havlu iş elbiseleri falan sırtımda taşıyorum şimdi bagaja doldurdum ondan öyle

4. massaget

massaget Bisikletkolik

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Profesyonel derken...:)

Merhabalar...

K. Aydın bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
2.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
1.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...