Merhaba Arkadaşlar...Güzel Bir Lastik Onerisi??

Tepki
0
Arkadaşlar Bianchi Leopard bisikletim war...Ekstradan fabrikanın koyduğu jantlar eğrildi diye çift katman jant aldık...Şimdi De lastikler İptal... Resimli Açıklamalı Marka Model +aşırı pahalı olmasın(fiyatı da belirtirseniz ii olur).... Bir De Gri Renk Olacak..
şimdiden teşekkürler....

Scudo

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167

Sorunla ilgili cevabı Tekerler bölümun de bulabılırsın..Orda bu bır cok kere cevaplandı ve bır cok acıklama vardır...

saygılarımla...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Oğuzhan tavsiye edilecek bir sürü lastik var. Ancak herşeyden önce kullanacağın alan belirli değil, bunu belirtirsen iyi olur. Bir de niçin gri? Gri lastik bulmak gerçekten zor, ve renginden önce performansı gelir diye düşünüyorum. Güvenli ve sağlam bir lastik bulduktan sonra gri olması şart mı? :)

Tepki
0
kesinlikle haklısının...Bisiklet Gece Mavisi Old. için we orjinal lastik rengi gri old. için demiştim...Zaten Sormamın Amacı bu Siyah Olsa şimdiye almıştım..Gri warsa oneriniz olur yok bu lastik çok ii ama siyah diyorsanız siyah da alabilirim..cewabınızı bekliyorum...kullanacağım alan şehir içi asfalt ama kaymAK gibi diyemem.BOzuk yani..ama uzun yola gidiyorum bazenleri o zaman ii oluyorr ;)