mercedes bisiklet

murex4951

Üye
Tepki
25
(link)

bu sitede mercedesin bisiklet modelleri var.bizdeki sitelerde yok,hong kong sitesinde mevcut:) . 1 YTL = 5.4959 HKD(Hong Kong Doları) bu arada.yorumlarınızı bekliyorum,sitedeki özelliklerle fiyatları arasında uçurum var mı sizce?yoksa kalitesi yüksek ve fiyatlarıda ona göre normal mi?

• Beğen
Tepkiler: sare
Scudo

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
paylaşım için teşekkürler

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
yol bısıkletı hakkında dersem bence carbon ust sınıf bır bısıklete gore cok agır 8,3 kg.(muadıllerı 6,8-7 kg 5000-6000$civarı)ve sedece koleksıyon yapmak ıcın alınabılır zaten ltd ed.(1-199)gereksız.

• Beğen
Tepkiler: sare

mutu88

Daimi Üye
Tepki
181
Bence herkes kendi işini yapmalı. Mercedes otomotiv de kendini kanıtlamış bir marka. Onun için de bisiklet üretmesi bence saçma olmuş. Zaten Mercedesin bisiklet sektöründe bir hedefi olduğunu düşünmüyorum.
Yinede ilginç bir paylaşım.
Öğrenmiş olduk...

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Arkadaşlar, Mercedes markası ile satılmakta olan bisikletler kısa bir süre öncesine kadar Mengerler'in Davutpaşa'da bulunan Showroom larında mevcuttu, hala duruyorlarmı bilmiyorum. Hatta eğer sahibi vaz geçip geri almadıysa, katlanan bir modeli ikinci el olarak Delta Bisiklet te vardı. Kaliteli oldukları muhakkak ancak fiyatlarının yüksek olmasında " Mercedes " isminin etkili olduğunu düşünüyorum.