Merak Edene Salcano 255 SRD

Scudo
Tepki
7
Muhtemelen bende seçimimi 255 SRD'den yana yapacağım. Sürüş tecrübelerinizi detaylı olarak alabilirsem çok mutlu olurum.

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
@Tayanç Üşümezgezer

Birçok yerde yazdım aslında ama detaylı bilgi isterseniz msn den tecrübelerimi anlatırım, merak ettiklerinizi cevaplayabilirim....

Tepki
7
Ve bugün kavuştum bisikletime :) Çankaya'dan Hatay'a kadar deneme sürüşü bile yaptım... Gerçekten güzel bir bisiklet.

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
@Tayanç Üşümezgezer
Sizden de resimleri bekliyoruz

elginoz

Üye
Tepki
64
alan arkadaşlara iyi günlerde kullanmalarını dilerim. gerçekten çok güzel bi bisiklet...

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
http://img4.imageshack.us/img4/8976/07042009312.jpg

Birkaç değişiklik görmüş hali...

bryant

Daimi Üye
Tepki
88
evet salcano bu sene kendini aştı:D,uygun fiyat kaliteli malzemeler,bisikletin çok güzel gerçekten iyi bir seçim yapmışsın,iyi günlerde kullan

• Beğen
Tepkiler: Burak AŞIK

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@bisikletcanavari

Lastikler tartılmıştır. Ve evet lastik ağırlıkları doğrudur ;) O yüzden lastiğinizi tubeless olmayan modeli değiştirdiğinizde çok büyük bir fark oluşmayacak ;)

Tekrardan bisikletinizi iyi günlerde kullanın ;)

• Beğen
Tepki
10
merhaba arkadaşlar bende yeni bisklete bu modelle geçmeyi düşünüyorum ama bu işlerde acemi olduğumdan bu model biraz fazla gelir diye korkuyorum siz nedersiniz acaba? Daha düşük bir modeldenmi başlamalıyım bu işe?Birde eskişehirli bir çok arkadaşın olduğunu gördüm salcanonun bu modellerini nereden alabileceğimi birde tabi alırsam sağlam bir bisiklet servisi yeri söylerseniz sevinirim.Bundan önce gittiğim bütün bisikletciler nerdeyse hepsi dolandırıcı neyse şimdiden teşekkürler

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@Can Sonbay

:) aklımdan geçen cümleler..

hayırlı olsun bisikletiniz.. maliyeti nedir bu güzelliğin?

ek:
fiyatı gördüm mesajlarda ;)

• Beğen

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
@morrisonhotel

Ben İstanbul'dayım şu an. Bisikletide hepsiburada dan aldım. eğer düşünürsen gayet mantıklı bir tercih olur. Eskişehir'de ki salcano servisleri içinde güzel yorumlar okudum. Salcano sitesinden servislere bakabilirsin.

...hayirli Olsun...

SÜper Kadro, SÜper Donanim...Teşekkürler darısı başınıza...

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
bu gün ilk düşüşümü yaptım bir kaç sıyrık ve dirseğimde şişlik var ama bence çok zevkli düştüğümde kahkaha larla kalktım çünkü cok eğlenceli ki baya bi süratli düştüm bende ciddi kırık çıkık olmadıktan sonra bu tarz acıları cok takmamak gerekiyor bisiklete binmenin verdiği zevk yeter:D:D
bu arada bu bisiklet daha bi karızma duruyor çok güzel güle güle kullan tü tü tü massallah:D